gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Bir Ayrılık Şarkısı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çekilmez olmuşum ben bir ayrılık şarkısı doladılar dilime Bir ayrılık şarkısı Doladılar dilime
    Sabah akşam demeden
    Söyleyip durdum

Çaresiz hep ağladım
    Ağladıkça anladım
    Ne derdim varmış
    Bunca yıl sora sora usandım

Çekilmez olmuşum ben
    İsyanım kaderden
    Bu derde derman yok
    Tanrım affet lütfen

Deniz Seki - Bir Ayrılık Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

Sibel Can - Ayrılık Şarkısı

ayrılığın adı bir beyaz gül ağlatanın adı büyük sevdam gitme gitme kal, gitme gitme kal ağlatan bu çiçeği asla alamam öldürseler beni onsuz yapamam gitme gitme kal, gitme gitme kal söyle beyaz gül ona onsuz yapamam ayrılık çiçeği sil gözyaşımı elveda renkte büktü başını aşkıma karşılık al hayatımı ne olur söyletme ayrılık şarkısını
  2. Kazım Koyuncu - Ayrılık Şarkısı

Kazım Koyuncu - Ayrılık Şarkısı

Ardımda bırakıp gül çağrısını Ayrılık anı bu sisli şarkıyı Irmaklar gibi akıp uzun uzun Terkediyorum bu kenti Ahh, ölüler gibi x 2 Şarkılar bir çığlığa sığınmaksa Şimdi, sonsuz bir yangın gibi Sevmesem öyle kolay çekip gitmek; Yaralı bir kuş gibi x 2 Kumral bir çocuğun yaz öyküsü bu Şarkılarla geçtim aranızdan Yalnızlar gibi susup uzun uzun Düşlüyorum bu kenti Ahh, bir aşk gibi Şarkılar...
  3. Kargo - Ayrılık Şarkısı

Kargo - Ayrılık Şarkısı

bu bir ayrılık şarkısı seninle kayboldu yazmak kolay değil duymaksa zor oldu bu bir ayrılık şarkısı O gün konuştuk seninle Yaşananların üstüne O an bitmesin istedim Senle sonkez konuşmak Dinledin beni sessizce Unutmak çözüm değil Kabullendin gizlice Anlamak kolay değil Seni almak isterdim alamadım Bu bir ayrılık şarkısı Seninle kayboldu Yazamak kolay değil Duymaksa zor oldu...
  4. Deniz Seki - Aşk Müzikali

Deniz Seki - Aşk Müzikali

aşamayacağın hiçbir yol olamaz bunuda unutma bi kenara yaz deniz seki aşamayacağın hiçbir yol olamaz deniz seki dünyada Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Aşk Müzikali Denedik bak yine tekrar ettik Fakat olmuyor Bu didişmeler, sevişmeler sonu gelmiyor Ne tesadüfki Adı aşk denen bu müzikali Ama alkış almıyor Sana göre kim...
  5. Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı

Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı

deniz seki iyisin tabi,deniz seki son şarkısı,deniz seki albümsüz şarkısı iyisin tabi,deniz seki iyisin tabi sözleri, Kimbilir hayallerin kimlerin elinde kırılmış Kimler dokunmuş bilip bilmeden kalbine Hissetmeden öylesine Hangimiz hayatını anlatırsa roman olur İhanetin dizelerinde damlalar savrulur Geçmez sanırsın aşk matemin Sen bekle de ben beklerim Bir tek bana kötüyüm deme İyisin...

Sayfayı Paylaş