gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Seki Bu Kez 6 Yıl Yatacak!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

deniz seki hapis kararı deniz seki 6 yıl hapis deniz seki haberleri

Sevgili melekler, daha önce uyuşturucu sebebiyle 7 ay hapis yatan Deniz Seki, satıcılık suçundan tekrar mahkemelik olmuş ve 6 yıl 3 ay ceza almıştı. Yargıtaya davasını temyize yollayan Seki'ye Yargıtay'dan kötü haber geldi. Yargıtay Seki'nin 6 yıl 3 aylık cezasını onadı. Yani ünlü şarklıcıya hapis yolu kesinleşti. İşte detaylar...

Şarkıcı Deniz Seki'ye Yargıtay'dan kötü haber geldi. Yargıtay 10.Ceza Dairesi, Deniz Seki'nin "uyuşturucu ticareti" yaptığına ilişkin yerel mahkeme tarafından verilen cezasını onadı. İstanbul 9.Ağır Ceza Mahkemesi Deniz Seki'nin 'uyuşturucu temin etmek, bulundurmak ve başkalarına vermek' suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezası ile cezalandırılmasına hükmetmiş, Yargıtay Başsavcılığı da hazırladığı tebliğnamede bu kararın onanmasını istemişti. Yargıtay kararıyla birlikte Seki'nin cezası kesinleşti.

DİNLEMEYE TAKILAN KONUŞMALAR

Deniz Seki, uyuşturucu şebekesine yönelik operasyon kapsamında yapılan dinlemeye takılmıştı. Uyuşturucu çetesi mensuplarıyla 296 telefon görüşmesi gerçekleştiren Seki, özellikle başkaları için uyuşturucu temin ettiğini ifade etti. Bu görüşmelerde "30 dakikaya Neşe'ye paspas 500 dolar" ve "8 taş 4 kuş" şifrelerini kullandı. Yerel mahkemenin verdiği kararın gerekçesinde ise Seki'nin aldığı uyuşturucu miktarının fazlalığı nedeniyle zaman zaman ücret ödeme konusunda sıkıntı yaşadığı, yüksek miktarda uyuşturucu aldığı için çete üyelerinin kendisine "bonus" olarak ücretsiz uyuşturucu verdiği de ifade edildi.

Mahkeme kararında, "Sanık Deniz Seki'nin telefon görüşmelerine göre arkadaşları adına uyuşturucu maddelerden kokain maddesinin daha çok sanık Sinan Yüksel'den istediği ve böylece başkalarına vermek şeklinde atılı suçu işlediği anlaşılmıştır" denildi.

Mahkeme tarfından 6 yıl hapis cezasına çarptırılan Deniz Seki'ye yeniden cezaevi yolu göründü. Seki daha önce 7 ay cezaevinde yatmıştı.
    Lütfü Kaplan / STAR

Deniz Seki Bu Kez 6 Yıl Yatacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Bu Şarkım Sana Sevgilim

Deniz Seki - Bu Şarkım Sana Sevgilim

Bu şarkım sana sevgilim Bir an önce dönmen tek dileğim Gözyaşım karışıp denizle Sana ulaşır belki hasretim Elimle tutamadığım Gözlerimle göremediğimsin Şimdi çok uzakta Nerden bileceksin halimi Hasret kapımda Nöbetler tutuyor Sevgilim uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Bir kuş olup uçup gitsem Aşsam şu enginleri Varsam senin yanına Öpsem seni koklasam Ah yanı başımda durur gibisin...
  2. Deniz Seki - Bu Şarkı Sana Ey Sevgilim

Deniz Seki - Bu Şarkı Sana Ey Sevgilim

Bu şarkım sana sevgilim Bir an önce dönmen tek dileğim Gözyaşım karışıp denizlere Sana ulaşır belki hasretim Elimle tutamadığım Gözlerimle göremediğimsin Şimdi çok uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Hasret kapımda Nöbetler tutuyor Sevgilim uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Bir kuş olup uçup gitsem Aşsam şu engelleri Varsam senin yanına Öpsem seni koklasam Ah yanı başımda durur gibisin...
  3. 60 yıldan bu yana ilk kez küçülüyoruz

60 yıldan bu yana ilk kez küçülüyoruz

Uluslararası Para Fonu (IMF), dünya ekonomisinin, bu yıl yüzde 0,5 ile yüzde 1 arasında küçüleceğini bildirdi. IMF'nin, G20 Bakanlar toplantısında yayınladığı raporda yer alan verilere göre, dünya ekonomisi bu yıl, 60 yıldan bu yana ilk kez küçülecek. ABD ekonomisinin de, bu yıl yüzde 2,6 oranında küçüleceğinin belirtildiği raporda, küresel ekonominin canlanması için ortak önlem alınması...
  4. Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Yaklaşık 7 ay cezaevinde yatan Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu: ** Arkadaşlar. Tam dokuz aydır mikrofunumdan ayrıyım. Şu an benim için çok önemli. Sizler de benim kadim dostlarımsınız. Sizleri şarkıyla kucaklamak istedim. ** Heyecanımı affedin ne olur. Yaklaşık dokuz aydır kamerealardan uzak yaşıyorum. Desteklerinizi hiç esirgemediniz. Hepinize çok teşekkür...
  5. Deniz Seki ve Ali Turan ilk kez görüntülendi

Deniz Seki ve Ali Turan ilk kez görüntülendi

deniz seki, sevgilisi, yeni sevgilisi, kim, futbolcu sevgilisi, ali turan, resimleri, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar. Son günlerde magazin dünyasında Denmiz Seki ve futbolcu Ali Turan'ın aşk yaşadıklarına dair haberler yer almaktaydı. Zira ilk kez görüntülenen Deniz Seki ve Ali Turan çifti, sevgili olduklarını belgeledi. İşte o haber ve iki sevgilinin ilk görüntüleri Melek'ler....

Sayfayı Paylaş