gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Bu Şarkı Sana Ey Sevgilim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu şarkım sana sevgilim Bir an önce dönmen tek dileğim Gözyaşım karışıp denizlere
    Sana ulaşır belki hasretim
    Elimle tutamadığım
    Gözlerimle göremediğimsin
    Şimdi çok uzak bir şehirde
    Gözlerim onu arıyor

Hasret kapımda
    Nöbetler tutuyor
    Sevgilim uzak bir şehirde
    Gözlerim onu arıyor
    Bir kuş olup uçup gitsem
    Aşsam şu engelleri
    Varsam senin yanına
    Öpsem seni koklasam

Ah yanı başımda durur gibisin
    Hasretin büyütür bak seni
    Ah bu kadar uzak olup
    Kalbimde uyuman ne tuhaf

Bu şarkım sana sevgilim

Deniz Seki - Bu Şarkı Sana Ey Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Sana Sığınıyorum

Deniz Seki - Sana Sığınıyorum

Bitti derken hayat yani başlar Ve her güzel şey gibi çabuk biter Bitti dersen hayat tükenmeden Acısı içinde sürer gider Yalan Herşey yalan inan Söz ver bana umudum ol Ver de inanayım geleceğime Ne yana baksam aynı yüzler Ne yeni ne de yenileri Küçücük yüreğimle ben Sana sığınıyorum
  2. Deniz Seki - Sana Mı Kaldı

Deniz Seki - Sana Mı Kaldı

Hoşlanmadığım Sözler Duydum Dilinden Çoktan Beridir Anlayamıyorum Neyinim Ben Sana Mı Kaldı Bana Hesap Sormak Sana Mı Kaldı Her şeye Kafa Yormak Delirdin İyice Saçmalıyorsun Kendi Kendini Yiyip Bitiriyorsun Gel Bu İşi Yabana Atmayalım Dertleri Kederi Çoğaltmayalım Gel İpin Ucunu Bırakmayalım Kimseye Dert Anlatmayalım Söz-Müzik: Deniz SEKİ Düzenleme: Murat YETER
  3. Deniz Seki - Ey Kalbim

Deniz Seki - Ey Kalbim

Ben böyle bir sevdayı Hiç yaşamamıştım ki Ne bilirdim Böyle yanarım o zaman Senin kadra güzelini Hiç sevmemiştim ki Güzel sevmek ne zormuş Anladım o zaman Geceler kara geceler Gözlerinde saklıydı Çok sevme üzülürsün Diyenler çok haklıydı Ey kalbim yazık sana Gittinde kime bağlandın Ey kalbim yazık sana Bağlandım beni de yaktın sen Tükendim
  4. Deniz Seki - Aptal resimli şarkı sözü

Deniz Seki - Aptal resimli şarkı sözü

adalet seçim sözleri * * * Anlasaydın şaşırırdım aşkın dilinden Senin için sakladığım kalbe ne yaptın Şiir olsam dize dize senin adına İntizar ekleyip denize attın Anlayamadım ben dayanamadım ben Şu 3 günlük ömrüne beni sığdıramadın Anlayamadın sen dayanamadım ben Şu 3 günlük ömrüne beni sığdıramadın
  5. Deniz Seki Herkez Kendi Yoluna Şarkı Sözü

Deniz Seki Herkez Kendi Yoluna Şarkı Sözü

deniz seki herkes kendi yoluna deniz seki herkes kendi yoluna sözleri sözleri yolunda şarkı sözü herkez Deniz Seki 2011de harika bir albüme imza attı.Tam olarak bütün şarkılarını dinlemedim ama dinlediklerim arasından en çok beğendiğim Herkez Kendi Yoluna parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyorum;) Bir koza gibi ördük bu aşkı öyle nazlı Bir dua gibi gördük sevgimizi bazı, bazı Üstüne...

Sayfayı Paylaş