gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Destur Çek

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aman olsun, Umrumda değil ki Çektiğim çile benim
    Kimseye yok şikayetim
    Konuşanlar lafımızı edenler
    Gerilir aşkın çarmıhına da
    Hayret ederler

Dünde kalsın ah dünler
    Söz duymaz sağır kulaklar
    Sen aşkı bende yaşa
    Bende sende
    Ah etsinler ağlasınlar

Aman gönül fur
    Duvarlara vur destur çek
    Nazarları değer kalbim
    Anlatma sus
    Ellerin ağzı kör kuyudur
    Ah derdinden
    Ömür gençken yaşlanmaz
    Geç kendimden

Söz : Yıldız Tilbe
    Müzik : Yıldız Tilbe - Bülent Özdemir
    Düzenleme : Murat Yeter

Deniz Seki - Destur Çek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Anlamadım Gitti

Deniz Seki - Anlamadım Gitti

deniz seki anlamadım ben Ağlar mı güler mi Sevmez mi yoksa sever mi Kalır mı bilmem ki Yoksa kaçar gider mi Aşk dolu gözleri Sorsam huyu güzel mi Doğruyu söyler mi Melek yoksa şeytan mı, yalan mı Rüyada aldatan mı Çocuk mu değil mi Çok bilmişin biri mi Böylesi değilse Aklım hiç ermez diye Aldırmam kimseye Yanılsam bile bile Çıkar yol hangisi Sevmek mi sevilmek mi Sarhoşluk mu içki mi...
  2. Deniz Seki - Aman Aman

Deniz Seki - Aman Aman

Seninle hiç konuşamaz olduk Bak bu günlerde Farkında mısın beyefendi Aşkımız dillerde Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Oooofffff Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Yorma beni bu kadar Sus sus nereye kadar Boş dünya ele ne aman Aman aman aman Sormam bir daha tamam Dön dünya yalana...
  3. Deniz Seki Alkollü Yakalandı

Deniz Seki Alkollü Yakalandı

Huylu huyundan vazgeçiyormuş demekki... Şarkıcı Deniz Seki'nin ehliyetine alkollü araç kullandığı için 6 ay süreyle el konuldu. Uyuşturucu yüzünden geçen yıl 24 Şubat'ta tutuklanan Seki, 4 ay önce şartlı tahliye olmuştu. Hapishaneden çıktıktan sonra evinden pek dışarı çıkmayan sanatçı önceki gün sabaha karşı 04.30 sıralarında cipiyle gezerken, Karaköy'de trafik polislerince durduruldu....
  4. Deniz Seki - Suya Hapsettim

Deniz Seki - Suya Hapsettim

deniz seki su hapsettim su hapsettim sözleri Son günlerde internette tıklama sayısı hızla artan ve radyolarda sıkça istek yapılan şarkıların başında Deniz Seki'nin yeni şarkısı Suya Hapsettim var.... Suya Hapsettim Ne aşk var ne de itiraf var Ne adres ne boş sokaklar Sormadan bulamadım Belki de ben yolumu kaybettim Okusam da söyleyemem adını Çünkü ben seni suya hapsettim Ezberlediğimden...
  5. Deniz Seki - Aşk Müzikali

Deniz Seki - Aşk Müzikali

aşamayacağın hiçbir yol olamaz bunuda unutma bi kenara yaz deniz seki aşamayacağın hiçbir yol olamaz deniz seki dünyada Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Aşk Müzikali Denedik bak yine tekrar ettik Fakat olmuyor Bu didişmeler, sevişmeler sonu gelmiyor Ne tesadüfki Adı aşk denen bu müzikali Ama alkış almıyor Sana göre kim...

Sayfayı Paylaş