gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Seki Fransa'da mı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

deniz seki haberleri, deniz seki nerede, deniz sekin hapis
    Sevgili melekler, hakkında yakalama kararı bulunan ve görüldüğü yerde tutuklanarak cezaevine konulacak olan Deniz Seki hala ortalarda yok. Ortaya atılan bir iidiaya göre Seki Fransa'da! 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan ve hakkında yakalama kararı çıkarıldıktan sonra kayıplara karışan Deniz Seki’nin Fransa’da olduğu öne sürüldü.

deniz-seki.jpg

İddiaya göre yakalama kararıyla birlikte Türkiye’den ayrılan Seki, Yunanistan üzerinden Fransa’ya geçti. Gözlerden uzak bir kasabada ev tutan şarkıcı, tanınmamak için saç rengini değiştirdi. Güneş gözlüğü takmadan dışarı çıkmayan Seki’yi bayram tatili için Fransa’ya giden sosyetik bir çiftin gördüğü iddia ediliyor

Deniz Seki Fransa'da mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Sana Mı Kaldı

Deniz Seki - Sana Mı Kaldı

Hoşlanmadığım Sözler Duydum Dilinden Çoktan Beridir Anlayamıyorum Neyinim Ben Sana Mı Kaldı Bana Hesap Sormak Sana Mı Kaldı Her şeye Kafa Yormak Delirdin İyice Saçmalıyorsun Kendi Kendini Yiyip Bitiriyorsun Gel Bu İşi Yabana Atmayalım Dertleri Kederi Çoğaltmayalım Gel İpin Ucunu Bırakmayalım Kimseye Dert Anlatmayalım Söz-Müzik: Deniz SEKİ Düzenleme: Murat YETER
  2. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  3. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...
  4. Deniz Seki Hasta mı?

Deniz Seki Hasta mı?

deniz seki, deniz seki haberleri, deniz seki hapse girecek Sevgili melekler, Hürriyet gazetesinin verdiği habere göre hakkında yakalama kararı çıkartılan şarkıcı Deniz Seki hastalığı nüksettiğinden tedavi altında ve tedavisi bitince teslim olacak. Seki'nin yumurtalık ya da rahim kanseri olma ihtimali hakkında iddialar var. İşte haberin detayları... Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'in...
  5. Deniz Seki Yunanistan'a mı Kaçtı?

Deniz Seki Yunanistan'a mı Kaçtı?

deniz seki, deniz seki haberleri, deniz seki kaçtı mı Sevgili melekler, uyuşturucu ticareti yapmaktan yargılanan ve hakkında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş cezası bulunan Deniz Seki 26 gündür kayıp. Ünlü şarkıcının Yunanistan'a kaçtığı iddia edildi. İşte haberin detayları... Yargıtay Ceza Genel Kurulu’nun ‘uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasını onadığı şarkıcı Deniz...

Sayfayı Paylaş