gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Deniz Seki Hapse Girebilir

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] SAVCI, DENİZ SEKİ'NİN SERBEST BIRAKILMASINA İTİRAZ ETTİ. YAKALAMA KARARI ÇIKARILMASINI İSTEDİ...

Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

Deniz Seki Hapse Girebilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...
  2. İbo Döndü Ama Hapse Girebilir

İbo Döndü Ama Hapse Girebilir

ibrahim tatlıses, haberleri, sağlığı ne durumda, iyileşti haberleri, hapse girebilir, ibo hakkında yazımızı buradan bulabilirsiniz İbo döndü ama hapse girebilir melekelrim işte detaylı haberim; Yargıtay, çete davasında 1 yıl 10 ay hapis cezası alan ancak cezası ertelenen İbrahim Tatlıses ile Alişan'ın 'cezasının ertelenmemesi gerektiğini' belirterek kararı bozdu Uğradığı silahlı...
  3. Hamileyim denize girebilir miyim ?

Hamileyim denize girebilir miyim ?

Kızlar ben acayip şekilde evhamlıyım yaklaşık 6 aylık hamileyim ve denize girmek istiyorum. Benim durumumda olan var mı ? Denize girmek sakıncalı değil dimi kızlar ? Lütfen bana yorum yazın yaa :S
  4. Gebeyken Denize Girebilir miyim?

Gebeyken Denize Girebilir miyim?

gebeyken denize girilir mi hamileyken denize girilir mi Sevgili melekler, yaz geldi, tatil sezonu açıldı. Bembeyaz kumsallar ve masmavi deniz sizi bekliyor. Eğer gebeyseniz bu sizin için sorun değil. Çünkü denizin temizliğinden eminseniz ve gebeliğiniz normal seyrinde ilerliyorsa, yüzmek sizin için son derece faydalı bir egzersiz. İşte uzmanların verdiği bilgiler... Hamileler için...
  5. Hamilelik Döneminde de Düzenli İlişkiye Girebilirsiniz

Hamilelik Döneminde de Düzenli İlişkiye Girebilirsiniz

gebelikte birliktelik sakıncalımı,gebelikte ilişkiye girilirmi,gabelikte ilişki sakıncalımı,gebelikte ilişkinin yararları,gebelikte birliktelik hakkında bilgiler Eğer hamile olan kişide kanama yok ise ya da suyu gelmiyorsa her hangi bir enfeksiyon riski taşımıyorsa ve her şeyden önce kişi erken doğum riski yaşamıyorsa cinsel birliktelik gerçekleşebilir. Hamilelikte cinsel ilişkinin...

Sayfayı Paylaş