gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Seki Hasta mı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

deniz seki, deniz seki haberleri, deniz seki hapse girecek

Sevgili melekler, Hürriyet gazetesinin verdiği habere göre hakkında yakalama kararı çıkartılan şarkıcı Deniz Seki hastalığı nüksettiğinden tedavi altında ve tedavisi bitince teslim olacak. Seki'nin yumurtalık ya da rahim kanseri olma ihtimali hakkında iddialar var. İşte haberin detayları...

deniz-seki-1.jpg

Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'in haberine göre 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan, ancak hakkında yakalama kararı çıkarılmasına rağmen bulunamayan Deniz Seki’nin kaçmadığı, daha önce iki kez operasyon geçirdiği “kadın rahatsızlığı” nüksettiği için tedavi gördüğü ve bu sorunu halleder halletmez teslim olacağı öne sürüldü.

O rahatsızlığın ‘yumurtalık kisti’ olduğu ortaya çıktı. Seki’nin doktoru, bir süre önce ünlü şarkıcıya yumurtalığındaki 10 cm’lik kistin malign (kötü huylu) olduğundan ve kanser hücresi taşıdığından şüphelendiğini söyledi, “Bir an önce ameliyat olmalısın” dedi.

Ancak Seki, yeni albümü “İz”in çalışmalarını tamamlamak ve planladığı konserleri vermek için tedaviyi erteledi. Ameliyat masasına yatmaya hazırlandığı günlerde de hakkında yakalama kararı çıkarıldı. İddiaya göre Seki, tedavisini tamamladıktan sonra teslim olacak.

Prof. Dr. Murat Emanetoğlu, yumurtalık kistleri hakkında şunları söyledi: “Bir hastada 10 cm’lik kist varsa, tedaviye bir an önce başlanması gerekir. Kistin kötü huylu olduğu tespit edilirse, hasta acilen ameliyata alınmalıdır. Çünkü tedavide geç kalınmış olabilir.”

Polisler, Deniz Seki’yi aradığı adreslerde bulamayınca teknik takip yolunu seçti, ancak bu yöntem işe yaramadı. Çünkü Seki’nin, üzerine kayıtlı telefonları aranmaya başladığı ilk gün kapattığı anlaşıldı. Ekipler, şarkıcının yanında kalabileceği yakın çevresini de mercek altına aldı.

Polis, Seki’nin yurtdışına çıktığına yönelik bir bilgi bulunmadığını, arama çalışmalarının İstanbul’un dışında güneydeki turizm merkezlerini de kapsayacak şekilde genişletildiğini bildirdi. Seki’nin o günden sonra yerinin tespit edilmemesi için kredi kartlarını da kullanmadığı öğrenildi.

Deniz Seki Hasta mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Sana Mı Kaldı

Deniz Seki - Sana Mı Kaldı

Hoşlanmadığım Sözler Duydum Dilinden Çoktan Beridir Anlayamıyorum Neyinim Ben Sana Mı Kaldı Bana Hesap Sormak Sana Mı Kaldı Her şeye Kafa Yormak Delirdin İyice Saçmalıyorsun Kendi Kendini Yiyip Bitiriyorsun Gel Bu İşi Yabana Atmayalım Dertleri Kederi Çoğaltmayalım Gel İpin Ucunu Bırakmayalım Kimseye Dert Anlatmayalım Söz-Müzik: Deniz SEKİ Düzenleme: Murat YETER
  2. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...
  3. Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülmesi Saç Dökülmesi Hastalık Belirtisi Olabilir Hemen hemen her kadının karşılaştığı saç dökülmeleri gebelik döneminde hormonal değişime bağlanır. Normal dönemler de ise saç dökülmemiz olunca genellikle mevsim geçişlerinden dolayı olduğunu düşünür ve pek de önemsemeyiz. Ancak Uzmanlar bu konuda uyarıda bulunuyor ve saç dökülmelerimizi takip etmemizin önemine dikkat çekiyorlar....
  4. Deniz Seki Yunanistan'a mı Kaçtı?

Deniz Seki Yunanistan'a mı Kaçtı?

deniz seki, deniz seki haberleri, deniz seki kaçtı mı Sevgili melekler, uyuşturucu ticareti yapmaktan yargılanan ve hakkında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş cezası bulunan Deniz Seki 26 gündür kayıp. Ünlü şarkıcının Yunanistan'a kaçtığı iddia edildi. İşte haberin detayları... Yargıtay Ceza Genel Kurulu’nun ‘uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasını onadığı şarkıcı Deniz...
  5. Deniz Seki Fransa'da mı?

Deniz Seki Fransa'da mı?

deniz seki haberleri, deniz seki nerede, deniz sekin hapis Sevgili melekler, hakkında yakalama kararı bulunan ve görüldüğü yerde tutuklanarak cezaevine konulacak olan Deniz Seki hala ortalarda yok. Ortaya atılan bir iidiaya göre Seki Fransa'da! 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan ve hakkında yakalama kararı çıkarıldıktan sonra kayıplara karışan Deniz Seki’nin Fransa’da...

Sayfayı Paylaş