gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Deniz Seki - Herkes Kendi Yolunda

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

deniz seki herkes kendi yolunda deniz seki kopardık en sonunda
    Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında.

Herkes Kendi Yolunda

Bir koza gibi ördük bu aşkı öyle nazlı
    Bir dua gibi gördük sevgimizi bazı bazı
    Üstüne titrerdik bir gün bitmesin diye
    Herşey değişti bir anda niye

Bir uçtan sen çektin, bir uçtan ben çektim
    Kopardık en sonunda
    Şimdi boyunlar bükük, omuzlarda bir yük
    Herkes kendi yolunda

Bir kere dönmeye görsün şansın öyle gider
    Hiç ummadığın anda herşey yok olur biter
    Ne zaman ilaçtır artık sevgimize
    Ne yeni sevdalar para eder ikimize

Bir uçtan sen çektin, bir uçtan ben çektim
    Kopardık en sonunda
    Şimdi boyunlar bükük, omuzlarda bir yük
    Herkes kendi yolunda

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

gökhan özen çok güzel seslendirmiş--sen beni unut-

3. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kadanı görmeye tahammül edemiyorum ben yaaaaaa :S

Deniz Seki - Herkes Kendi Yolunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adaletsiz Seçim - Deniz Seki

Adaletsiz Seçim - Deniz Seki

fecbook Dünyada inanmazdım biteceğine Beni böyle bırakıp gideceğine Şarkıların günahı yok Acıtan sensin içimi Hangimiz istedi söyle Bu Adalesiz Seçimi Hayalim kırılınca İmkansızı umunca Korkular gerçek olunca Gözyaşım kurumuyor. Bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor Ben unuttum desem de yerin hala dolmuyor
  2. Deniz Seki Hapse Girebilir

Deniz Seki Hapse Girebilir

SAVCI, DENİZ SEKİ'NİN SERBEST BIRAKILMASINA İTİRAZ ETTİ. YAKALAMA KARARI ÇIKARILMASINI İSTEDİ... Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
  3. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  4. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...
  5. Deniz Seki Herkez Kendi Yoluna Şarkı Sözü

Deniz Seki Herkez Kendi Yoluna Şarkı Sözü

deniz seki herkes kendi yoluna deniz seki herkes kendi yoluna sözleri sözleri yolunda şarkı sözü herkez Deniz Seki 2011de harika bir albüme imza attı.Tam olarak bütün şarkılarını dinlemedim ama dinlediklerim arasından en çok beğendiğim Herkez Kendi Yoluna parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyorum;) Bir koza gibi ördük bu aşkı öyle nazlı Bir dua gibi gördük sevgimizi bazı, bazı Üstüne...

Sayfayı Paylaş