gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Deniz Seki Herkez Kendi Yoluna Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

deniz seki herkes kendi yoluna deniz seki herkes kendi yoluna sözleri sözleri yolunda şarkı sözü herkez
    Deniz Seki 2011de harika bir albüme imza attı.Tam olarak bütün şarkılarını dinlemedim ama dinlediklerim arasından en çok beğendiğim Herkez Kendi Yoluna parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyorum;)

Bir koza gibi ördük bu aşkı öyle nazlı
    Bir dua gibi gördük sevgimizi bazı, bazı
    Üstüne titrerdik bir gün bitmesin diye
    Her şey değişti bir anda niye
    Bir uçtan sen çektin bir uçtan ben çektim
    Kopardık en sonunda
    Şimdi boyunlar bükük omuzlarda bir yük
    Herkes kendi yolunda offf
    Bir kere dönmeye görsün şansın öyle gider
    Hic ummadığın anda her şey yok olur biter
    Ne zaman ilaçtır artık sevgimize
    Ne yeni sevdalar para eder ikimize
    Bir uçtan sen çektin bir uçtan ben çektim
    Kopardık en sonunda
    Simdi boyunlar bükük omuzlarda bir yük
    Herkes kendi yolunda offff

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

Kutsi nin şarkısı SANANE harika olmuş....

Deniz Seki Herkez Kendi Yoluna Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Bu Şarkı Sana Ey Sevgilim

Deniz Seki - Bu Şarkı Sana Ey Sevgilim

Bu şarkım sana sevgilim Bir an önce dönmen tek dileğim Gözyaşım karışıp denizlere Sana ulaşır belki hasretim Elimle tutamadığım Gözlerimle göremediğimsin Şimdi çok uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Hasret kapımda Nöbetler tutuyor Sevgilim uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Bir kuş olup uçup gitsem Aşsam şu engelleri Varsam senin yanına Öpsem seni koklasam Ah yanı başımda durur gibisin...
  2. Deniz Seki - Aptal resimli şarkı sözü

Deniz Seki - Aptal resimli şarkı sözü

adalet seçim sözleri * * * Anlasaydın şaşırırdım aşkın dilinden Senin için sakladığım kalbe ne yaptın Şiir olsam dize dize senin adına İntizar ekleyip denize attın Anlayamadım ben dayanamadım ben Şu 3 günlük ömrüne beni sığdıramadın Anlayamadın sen dayanamadım ben Şu 3 günlük ömrüne beni sığdıramadın
  3. ay_yıldızın kendi yazdığı  şarkı sözleri

ay_yıldızın kendi yazdığı şarkı sözleri

DİPSİZ KUYU Gittin boyunumu eğdin ağzından çıkan sözlerin ok gibi saplandı kalbime dipsiz kuyularda yüzdüm güneşsiz sabahlara uyandım dilinden çıkan her söze kilit vurdum kalbimi senden başkası açamaz hapsetim gözlerini benden başkası bakamaz ahh kolların benden başkasını saramaz bir AHH desen yıldız olup düşmezmiyim ellerine kor gibi yanarım yüreğinde BİR SU Bir su olsan bir...
  4. Deniz Seki - Herkes Kendi Yolunda

Deniz Seki - Herkes Kendi Yolunda

deniz seki herkes kendi yolunda deniz seki kopardık en sonunda Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Herkes Kendi Yolunda Bir koza gibi ördük bu aşkı öyle nazlı Bir dua gibi gördük sevgimizi bazı bazı Üstüne titrerdik bir gün bitmesin diye Herşey değişti bir anda niye Bir uçtan sen çektin, bir uçtan ben çektim Kopardık en...
  5. Ravi İncigöz Sek Şarkı Sözü istiyorum ben

Ravi İncigöz Sek Şarkı Sözü istiyorum ben

selam millet umarım iyisinizdir diyor ve bir de hayırlı ramazanlar diliyorum size. sonrada sizden Ravi İncigöz Sek Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyor ve şimdiden Ravi İncigöz Sek Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş