gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Deniz seki iyi yere kapaklanmış

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

DENİZ İYİ YERE AĞ ATMIŞ [​IMG] ECE GÜRSEL, HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ VE DENİZ SEKİ'Yİ HEDEF ALAN SİVRİ ESPRİSİYLE YAYINA DAMGASINI VURDU.

Petek Dinçöz'ün sabah programına konuk olan Ece Gürsel, Hüsnü Şenlendirici ve Deniz Seki'yi hedef alan sivri esprisiyle yayına damgasını vurdu.

Petek Dinçöz, Bush'a ayakkabı atan Iraklı gazeteciden yola çıkarak Ece Gürsel'e 'Hüsnü Şenlendirici, Deniz Seki ve Nazire Şenlendirici'ye ne atmak isterdin?' diye sordu. Aldığı yanıt ise onu bile çok şaşırttı. İşte Gürsel'in bu üçlü için seçtiği objeler:

* Hüsnü'ye 'kapan' atardım: (Hüsnü fena halde kapana kısılmış durumda...)

* Deniz Seki'ye 'ağ' atardım: (Deniz Seki de iyi yere ağ atmış...)

* Nazire'ye 'sabır taşı' atardım: (Çünkü Nazire, çok ama çok sabırlı...)

Deniz seki iyi yere kapaklanmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de klavye bozulması örneğin ‘i’ yerine ‘ olması

msn de klavye bozulması örneğin ‘i’ yerine ‘ olması

i yerine klavye değiştirme klavyede i yerine klavyeyi düzeltme klavye düzeltme msn de klavye bozulması örneğin ‘i’ yerine ‘ olması Basit bir olay ama düzeltme metodu biraz ilginc bilmeyenler olabilir. yapılacak islem caps lock tusunun hemen altında olan shift ile bosluk tusunun yanındaki alt tusuna aynı anda bastıgınızda sorun çözülüyor… çözmese alt gr + shifte basın kesin düzelir
  2. Deniz Seki Alkollü Yakalandı

Deniz Seki Alkollü Yakalandı

Huylu huyundan vazgeçiyormuş demekki... Şarkıcı Deniz Seki'nin ehliyetine alkollü araç kullandığı için 6 ay süreyle el konuldu. Uyuşturucu yüzünden geçen yıl 24 Şubat'ta tutuklanan Seki, 4 ay önce şartlı tahliye olmuştu. Hapishaneden çıktıktan sonra evinden pek dışarı çıkmayan sanatçı önceki gün sabaha karşı 04.30 sıralarında cipiyle gezerken, Karaköy'de trafik polislerince durduruldu....
  3. Deniz Seki - Suya Hapsettim

Deniz Seki - Suya Hapsettim

deniz seki su hapsettim su hapsettim sözleri Son günlerde internette tıklama sayısı hızla artan ve radyolarda sıkça istek yapılan şarkıların başında Deniz Seki'nin yeni şarkısı Suya Hapsettim var.... Suya Hapsettim Ne aşk var ne de itiraf var Ne adres ne boş sokaklar Sormadan bulamadım Belki de ben yolumu kaybettim Okusam da söyleyemem adını Çünkü ben seni suya hapsettim Ezberlediğimden...
  4. Deniz Seki - Aşk Müzikali

Deniz Seki - Aşk Müzikali

aşamayacağın hiçbir yol olamaz bunuda unutma bi kenara yaz deniz seki aşamayacağın hiçbir yol olamaz deniz seki dünyada Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Aşk Müzikali Denedik bak yine tekrar ettik Fakat olmuyor Bu didişmeler, sevişmeler sonu gelmiyor Ne tesadüfki Adı aşk denen bu müzikali Ama alkış almıyor Sana göre kim...
  5. Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı

Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı

deniz seki iyisin tabi,deniz seki son şarkısı,deniz seki albümsüz şarkısı iyisin tabi,deniz seki iyisin tabi sözleri, Kimbilir hayallerin kimlerin elinde kırılmış Kimler dokunmuş bilip bilmeden kalbine Hissetmeden öylesine Hangimiz hayatını anlatırsa roman olur İhanetin dizelerinde damlalar savrulur Geçmez sanırsın aşk matemin Sen bekle de ben beklerim Bir tek bana kötüyüm deme İyisin...

Sayfayı Paylaş