gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

deniz seki iyisin tabi,deniz seki son şarkısı,deniz seki albümsüz şarkısı iyisin tabi,deniz seki iyisin tabi sözleri, images (1).jpg

Kimbilir hayallerin kimlerin elinde kırılmış
    Kimler dokunmuş bilip bilmeden kalbine
    Hissetmeden öylesine
    Hangimiz hayatını anlatırsa roman olur
    İhanetin dizelerinde damlalar savrulur
    Geçmez sanırsın aşk matemin
    Sen bekle de ben beklerim
    Bir tek bana kötüyüm deme
    İyisin tabi sen söyle hem ben dinleyen
    Rahat tabi bir varmışım bir yokmuşum
    Ne güzel değil mi mehtap gibi
    İyisin tabi sen sevildin ben bekledim
    Rahat değil mi bir varmışım bir yokmuşum
    Bir varmışım bir yokmuşum ne güzel tabi mehtap gibi
    Ben o kadar emin olamam
    Bugünden yarına rahat duramam
    Aşkı duvarıma süs yapamam
    Yok sayamam
    Ben o kadar emin olamam
    Bugünden yarına rahat duramam
    Aşkı yüreğime kilit vurarak saklayamam

Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Bir Ayrılık Şarkısı

Deniz Seki - Bir Ayrılık Şarkısı

çekilmez olmuşum ben bir ayrılık şarkısı doladılar dilime Bir ayrılık şarkısı Doladılar dilime Sabah akşam demeden Söyleyip durdum Çaresiz hep ağladım Ağladıkça anladım Ne derdim varmış Bunca yıl sora sora usandım Çekilmez olmuşum ben İsyanım kaderden Bu derde derman yok Tanrım affet lütfen
  2. Deniz seki neden ağladı...

Deniz seki neden ağladı...

DENİZ SEKİ'NİN GÖZYAŞLARI Dün Akşam atv'deki İbo Show'un konuğu olan Deniz Seki, İbrahim Tatlıses'in bir şarkısı sırasında gözyaşlarını tutamadı... Televizyon gazetesi'nin haberine göre, İbrahim Tatlıses, programına konuk olan Deniz Seki'yi bir yıldır çağırdığını ancak Seki'nin özel hayatı nedeniyle çok fazla gündemde olduğu ve doğru bir dönem olmadığı için konuk olmayı tercih...
  3. Deniz seki iyi yere kapaklanmış

Deniz seki iyi yere kapaklanmış

DENİZ İYİ YERE AĞ ATMIŞ ECE GÜRSEL, HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ VE DENİZ SEKİ'Yİ HEDEF ALAN SİVRİ ESPRİSİYLE YAYINA DAMGASINI VURDU. Petek Dinçöz'ün sabah programına konuk olan Ece Gürsel, Hüsnü Şenlendirici ve Deniz Seki'yi hedef alan sivri esprisiyle yayına damgasını vurdu. Petek Dinçöz, Bush'a ayakkabı atan Iraklı gazeteciden yola çıkarak Ece Gürsel'e 'Hüsnü Şenlendirici, Deniz Seki ve Nazire...
  4. Deniz Sekinin kolyesi

Deniz Sekinin kolyesi

deniz sekinin kolyesi, ilginç kolyesi, kolyesinin anlamı nedir diye merak edenler sizleri buraya alalım. Güzel şarkıcı Deniz Seki'nin bir tarafında Ayatel Kürsi yazılı olan kolyesinin anlamı neymiş; buyrun öğrenelim Melek'ler:) Ödül almaya gelen sanatçılardan Deniz Seki, boynundaki ilginç kolyeleriyle dikkat çekti. Bir tarafında ‘Güler’in kızı Deniz’ yazan diğer tarafında ise ‘Ayetel...
  5. Deniz Seki matruşka gibiyim

Deniz Seki matruşka gibiyim

deniz seki, son haberleri, 2011, hakkında haberleri, röportajları ve dahası burada arkadaşlar. Yaşadığı karanlık günlerden sonra bir dergi için verdiği açıklamalarda "matruşka gibiyim, içimde onlarca kadın var" diyen Deniz Seki'nin o haberini sunuyoruz Melek'ler. Büyük bir sınav verdi. Bu dönemde dostunu, düşmanını anladı. Kaderini sil baştan yazdı, şimdi ikinci hayatını...

Sayfayı Paylaş