gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Kalbimi Kim Çalıyor

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kalbimi kim çalıyor Sen sen yokum evde ben Çünkü mazide kaldı
    Artık seni o seven

Kalbimi kim çalıyor
    Sen sen yokum evde ben
    Çünkü alıştım artık
    Yaşamaya yeniden

Bir zamanlar sen vardın
    Kalbimin tek sahibi
    Sonra terkedip gittin
    Hata bendeymiş gibi

Kalbimi kim çalıyor
    Çalma açmam kapımı
    Çünkü simsiyah yaptık
    Gidince yaşantımı

Şimdi ne oldu neden
    Ne istiyorsun benden
    Zehir ettin dünyamı
    Çalma açmam kapıyı

Bu dönüş neye ne var
    Dünyam sensiz bahtiyar
    Boşuna hiç uğraşma
    Kalbimin sahibi var

Sana son bir sözüm var
    Dünyam sensiz bahtiyar
    Yer yok açmam kalbimi
    Yeni bir sahibi var

Deniz Seki - Kalbimi Kim Çalıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Kim Bu GözlerindeKi Yabancı

Deniz Seki - Kim Bu GözlerindeKi Yabancı

kim bu gözlerindeki yabancı akor söndü içimin ateşi bitti bıktım yalanlarından zorla ele avuca sığmaz aşk kop gel günahlarından nazım sitemim belli değil ben senin neyinim anlayamadım¿ sevda ateşin aynı değil ilk defa üşüyorum kollarında kim bu gözlerindeki yabancı yaralar beni yüreğimden hani ben olacaktım yalancı başının tacı bugünün yarınların günahkar yakanı bırakmaz ellerim hani ben...
  2. Deniz seki neden ağladı...

Deniz seki neden ağladı...

DENİZ SEKİ'NİN GÖZYAŞLARI Dün Akşam atv'deki İbo Show'un konuğu olan Deniz Seki, İbrahim Tatlıses'in bir şarkısı sırasında gözyaşlarını tutamadı... Televizyon gazetesi'nin haberine göre, İbrahim Tatlıses, programına konuk olan Deniz Seki'yi bir yıldır çağırdığını ancak Seki'nin özel hayatı nedeniyle çok fazla gündemde olduğu ve doğru bir dönem olmadığı için konuk olmayı tercih...
  3. Kapı çalıyor kim gelsin?

Kapı çalıyor kim gelsin?

Kapı çaldı kim gelsin :)
  4. Deniz Sekinin kolyesi

Deniz Sekinin kolyesi

deniz sekinin kolyesi, ilginç kolyesi, kolyesinin anlamı nedir diye merak edenler sizleri buraya alalım. Güzel şarkıcı Deniz Seki'nin bir tarafında Ayatel Kürsi yazılı olan kolyesinin anlamı neymiş; buyrun öğrenelim Melek'ler:) Ödül almaya gelen sanatçılardan Deniz Seki, boynundaki ilginç kolyeleriyle dikkat çekti. Bir tarafında ‘Güler’in kızı Deniz’ yazan diğer tarafında ise ‘Ayetel...
  5. Deniz Seki matruşka gibiyim

Deniz Seki matruşka gibiyim

deniz seki, son haberleri, 2011, hakkında haberleri, röportajları ve dahası burada arkadaşlar. Yaşadığı karanlık günlerden sonra bir dergi için verdiği açıklamalarda "matruşka gibiyim, içimde onlarca kadın var" diyen Deniz Seki'nin o haberini sunuyoruz Melek'ler. Büyük bir sınav verdi. Bu dönemde dostunu, düşmanını anladı. Kaderini sil baştan yazdı, şimdi ikinci hayatını...

Sayfayı Paylaş