gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Deniz Seki Kendine Dine Verdi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

JANDARMANIN UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINDIKTAN SONRA MAHKEMECE SERBEST BIRAKILAN ANCAK SAVCININ İTİRAZININ ARDINDAN TEKRAR GÖZALTINA ALINARAK BAKIRKÖY KADIN TUTUKEVİ'NE GÖNDERİLEN DENİZ SEKİ, İLK GÜNKÜ ŞOKLARI ATLATTI.

Ünlü sanatçının avukatı Volkan Hidayetoğlu, 'Deniz Hanım'ın rahatı yerinde. Bakırköy'deki tutukevi, modern, Avrupa standartlarında bir yerdir. Dolayısıyla herhangi bir sıkıntısı yok. Deniz'in ağladığı, uyumadığı gibi şeyler tabii ki yazılacaktır ama içeride neler yaşadığını kimse bilemez. Bunu ben bile bilemem. Bildiğim tek şey, her şeyin yolunda olduğudur' dedi... Seki'nin ailesi ve kardeşlerinden giyebileceği kıyafetler ve kitap istediğini de söyleyen Hidayetoğlu, 'Deniz Hanım okumak için bazı kitaplar istedi. Kardeşleri de bu kitapları temin edip kendisine teslim etti' diye
    konuştu. Seki'ye verilmek üzere tutukevine üç kitap teslim edilirken, ünlü sanatçının istediği kitaplar arasında dua kitabı ve Hz. Muhammed'in hayatının yer alması dikkat çekti.

İşte istediği kitaplar

* Yasin ve Dualar

* Hz. Muhammed'in Hayatı ve Sevgisi

* Konsantrasyonun Gücü

Deniz Seki Kendine Dine Verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendine söz ver

Kendine söz ver

Bundan 20 yil sonra, yaptiklarin degil, yapamadiklari n icin uzuleceksin. Dolayisiyla halatlari coz. Guvenli limandan uzaklara yelken ac. Ruzgari yakala, arastir, dusle, kesfet. Dusun, onlari seyredecek birileri olmasaydi, kac kisi Mercedes otomobil alirdi. Bilimde ve guzel sanatlarda en ustun basarilar, tek baslarina calisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hicbir parkta bir kurul icin...
  2. Deniz Seki - Tutma Kendini

Deniz Seki - Tutma Kendini

Sokuldun yanıma üşüyorsun Aklım sende kaldı dün gece Biliyorum susuyorsun Tek bir sözün yok yine Dudaklarında gizli korkuların Belki de tekrar üzülmeye Biliyorum kaçıyorsun İçinde saklı bin hece Kaç kez canın yansa Köz olur inan sonra Olmaz Buna engel olunmaz Tutma kendini Aşk o kadar yakın ki sana Korkmadan yaklaşman gerek Aşk o kadar yakın ki bana Her defa içimde büyüyecek
  3. deniz seki eski eşine seçimlerde tam destek sözü verdi

deniz seki eski eşine seçimlerde tam destek sözü verdi

DENİZ SEKİ, KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANI ADAYI OLAN ESKİ EŞİ TURHAN BAŞARANOĞLU'NA DESTEK SÖZÜ VERDİ... Güzel şarkıcı Deniz Seki, yasak aşkı Hüsnü Şenlendirici gibi vefalı çıktı. 17 yaşındayken evlenip 2 yıl sonra boşandığı eşi Turan Başaranoğlu'nun belediye başkanı adayı olacağını öğrenen Seki, hemen telefona sarıldı. Eski eşinin kendisini aramasından dolayı çok mutlu olan Başaranoğlu,...
  4. Deniz seki 16 kilo verdi...

Deniz seki 16 kilo verdi...

Ünlü santaci Deniz Seki 5 ayda ceza evinde 16 kilo vermis meleklerim, ayrintilar burada... buyrun 5 aydır cezaevinde olan şarkıcı günlerini spor yaparak geçiriyor. Ünlü şarkıcı kendisini ziyaret eden yakınlarına ''Ben bile bu kadar kilo vereceğimi tahmin etmezdim. Spor ve üzüntü nedeniyle zayıfladım. 8 kilo daha vereceğim'' diyormuş. Kokain kullanmak ve kullandırmaktan...
  5. Deniz Seki 2 Ayda Tam 14 Kilo Verdi!

Deniz Seki 2 Ayda Tam 14 Kilo Verdi!

deniz seki haberleri, deniz seki, deniz seki 14 kilo verdi Sevgili melekler, hapiste yattığı aylarda hayli kilo veren ancak çıktıktan sonra yine eski kilolu haline dönen şarkıcı Deniz Seki sıkı bir diyet ve sporla yeniden kilo verdi. Son aylarda aldığı kilolarla tanınmayacak hale gelen Deniz Seki kendini kampa aldı ve 84 kilodan 70 kiloya düşmeyi başardı. Uçuk fiyatlara ünlü isimlerin...

Sayfayı Paylaş