gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Kim Bu GözlerindeKi Yabancı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kim bu gözlerindeki yabancı akor söndü içimin ateşi bitti bıktım yalanlarından
    zorla ele avuca sığmaz aşk
    kop gel günahlarından
    nazım sitemim belli değil
    ben senin neyinim anlayamadım¿
    sevda ateşin aynı değil
    ilk defa üşüyorum kollarında

kim bu gözlerindeki yabancı
    yaralar beni yüreğimden
    hani ben olacaktım yalancı
    başının tacı
    bugünün yarınların günahkar
    yakanı bırakmaz ellerim
    hani ben olacaktım yalancı
    başının tacı..!!

Deniz Seki - Kim Bu GözlerindeKi Yabancı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Bu Şarkım Sana Sevgilim

Deniz Seki - Bu Şarkım Sana Sevgilim

Bu şarkım sana sevgilim Bir an önce dönmen tek dileğim Gözyaşım karışıp denizle Sana ulaşır belki hasretim Elimle tutamadığım Gözlerimle göremediğimsin Şimdi çok uzakta Nerden bileceksin halimi Hasret kapımda Nöbetler tutuyor Sevgilim uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Bir kuş olup uçup gitsem Aşsam şu enginleri Varsam senin yanına Öpsem seni koklasam Ah yanı başımda durur gibisin...
  2. Deniz Seki - Bu Şarkım Sana Ey Sevgilim

Deniz Seki - Bu Şarkım Sana Ey Sevgilim

Bu şarkım sana sevgilim Bir an önce dönmen tek dileğim Gözyaşım karışıp denizlere Sana ulaşır belki hasretim Elimle tutamadığım Gözlerimle göremediğimsin Şimdi çok uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Hasret kapımda Nöbetler tutuyor Sevgilim uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Bir kuş olup uçup gitsem Aşsam şu engelleri Varsam senin yanına Öpsem seni koklasam Ah yanı başımda durur gibisin...
  3. Deniz Seki - Bu Şarkı Sana Ey Sevgilim

Deniz Seki - Bu Şarkı Sana Ey Sevgilim

Bu şarkım sana sevgilim Bir an önce dönmen tek dileğim Gözyaşım karışıp denizlere Sana ulaşır belki hasretim Elimle tutamadığım Gözlerimle göremediğimsin Şimdi çok uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Hasret kapımda Nöbetler tutuyor Sevgilim uzak bir şehirde Gözlerim onu arıyor Bir kuş olup uçup gitsem Aşsam şu engelleri Varsam senin yanına Öpsem seni koklasam Ah yanı başımda durur gibisin...
  4. 2008’de 25 bin yabancının gözü Türkiye’de iyileşecek

2008’de 25 bin yabancının gözü Türkiye’de iyileşecek

2007’de 15.000 yabancı hastayı Türkiye’ye getirerek tedavi eden Dünyagöz, 2008’de 25.000 yabancı hasta hedefi koydu. Grubun İş Geliştirme Direktörü Selin Yıldırım Peker, yılın ilk 5 ayında sağlık turizmi alanındaki çalışmaların geri dönüşünün çok hızlı gerçekleştiğini belirterek "Son olarak Hollanda, Belçika, İngiltere, Almanya ve Danimarka’dan gelen 95 kişilik bir grubun tedavileri 7...
  5. Deniz Seki Bu Kez 6 Yıl Yatacak!

Deniz Seki Bu Kez 6 Yıl Yatacak!

deniz seki hapis kararı deniz seki 6 yıl hapis deniz seki haberleri Sevgili melekler, daha önce uyuşturucu sebebiyle 7 ay hapis yatan Deniz Seki, satıcılık suçundan tekrar mahkemelik olmuş ve 6 yıl 3 ay ceza almıştı. Yargıtaya davasını temyize yollayan Seki'ye Yargıtay'dan kötü haber geldi. Yargıtay Seki'nin 6 yıl 3 aylık cezasını onadı. Yani ünlü şarklıcıya hapis yolu kesinleşti. İşte...

Sayfayı Paylaş