gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Kop Gel Günahlarından

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Söndü içimin ateşi bitti Bıktım yalanlarından Zorla ele, avuca sığmaz aşk
    Kop gel günahlarından

Nazın sitemin belli değil
    Ben senin neyinim anlayamadım
    Sevda ateşin aynı değil
    İlk defa üşüyorum kollarında

Kim bu gözlerindeki yabancı
    Yaralar beni yüreğimden
    Hani ben olacaktım yalancı
    Başının tacı

Bugünün yarınların günahkar
    Yakanı bırakmaz ellerim
    Hani ben olacaktım yalancı
    başının tacı

Söz-Müzik:Yıldız Tilbe

Deniz Seki - Kop Gel Günahlarından konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Böyle Gelmiş Böyle Geçer

Deniz Seki - Böyle Gelmiş Böyle Geçer

böyle gelmiş böyle geçer akor gelmiş geçer dünya akor seneler geçiyor gülüp ağlatıyor deniz seki seneler geçiyor dünya notaları Böyle gelmiş böyle Böyle geçer dünya Günlerimiz bitecek Bir gün saya saya Seneler koşuyor Gülüp ağlatıyor Bir yol bak aynaya Ömrümüz geçiyor Bir kez bak aynaya Ömrümüz geçiyor [Nakarat] Neşe, keder Hepsi geçer Bize kar kalan Nedir bu dünyadan Bize kar kalan...
  2. Deniz Arcak - Bin Günah

Deniz Arcak - Bin Günah

İsyan ağlar karanlığa Ağıt yanar vedalara Hain efkar bulutlar Yağmıyor yinr bu gece İsyan dalar karanlığa Ağıt yanar vedalara Gem vurur umutlara Cezalıyım yine bu gece İhanet günah kol kola Vefasız yollarda Bir anlık öfke uğruna Yakarım yıkarım affetmem Bin günah bin hata olsan da Gitme kal yanıbaşımda Keder yanar başucumda Dayanırım kollarında
  3. Günah keçisi nerden geldi ???

Günah keçisi nerden geldi ???

günah keçisi çıktımı ............ GÜNAH KEÇİSİ ............... Günah keçisi aslında Yahudilerin eskiden her yıl günahlarını yükledikleri inancıyla çöle,vahşi tabiata saldıkları veya çöle götürülmek üzere başıboş bıraktıkları,tüm toplumun günahlarını sırtında taşıyan keçiye verilen addır. "Günah keçisi"deyimi ,iyi gitmeyen her türlü işten sorumlu tutulan,başkalarının...
  4. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  5. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...

Sayfayı Paylaş