gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

deniz seki kürtaj olmuş

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

kürtaj zormu kürtaj zormudur [​IMG]hüsnü senlendiriciyle beraber olan deniz seki geçen aylarda kürtaj olmuş

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: deniz seki kürtaj olmuş
    ne diyelim geçmiş olsun

3. scarer

scarer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

geçmiş olsun,

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok karşıyım şu kürtaja üzülüyorum... be kardeşim yapıyon madem dikkatli olsana sinirlendim yine ya

5. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hem evlilik disi birliktelik üstelik evli bir erkekle!!! üstüne bide ayni kisiden olan bebege kürtaj.Deniz zekinin bu ve öteki dünyadaki sonu nu hic ii görmuyorum ,yazikk..

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

aman be yazık ar namus kavramı artık bitmiş bunlarda.evli 3 çocuklu adam hemde aman be..allahım düşmanımın başına vermesin..hayırlı ewlatlar versin allah şaşırtmasın

7. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadında kuş kadar bıle beyın oldugunu düşünmüyorum

8. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kürtaj olayına çok karşıyım ALLAH hesabını sorar ama ve nasıl kıydı inanmak istemiyorum amannn DENİZ SEKİ gibi bir fettandan bahsediyoruz normaldir

deniz seki kürtaj olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz seki neden ağladı...

Deniz seki neden ağladı...

DENİZ SEKİ'NİN GÖZYAŞLARI Dün Akşam atv'deki İbo Show'un konuğu olan Deniz Seki, İbrahim Tatlıses'in bir şarkısı sırasında gözyaşlarını tutamadı... Televizyon gazetesi'nin haberine göre, İbrahim Tatlıses, programına konuk olan Deniz Seki'yi bir yıldır çağırdığını ancak Seki'nin özel hayatı nedeniyle çok fazla gündemde olduğu ve doğru bir dönem olmadığı için konuk olmayı tercih...
  2. Deniz Seki - Hayallerim Hayal Oldu

Deniz Seki - Hayallerim Hayal Oldu

deniz seki tesellisi yok bu aşkın tesellisi yok bu aşkın deniz seki ayrılmamız imkansızdı ayrılmamız imkansızdı nasıl sevdik birbirimizi tesellısı askın DEniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Hayallerim Hayal Oldu Ayrılmamız imkansızdı Nasıl sevdik birbirimizi Söz vermedik biz hiç biz birbirimize.. Bu hayat nasıl bir araya getirdi...
  3. Deniz Sekinin kolyesi

Deniz Sekinin kolyesi

deniz sekinin kolyesi, ilginç kolyesi, kolyesinin anlamı nedir diye merak edenler sizleri buraya alalım. Güzel şarkıcı Deniz Seki'nin bir tarafında Ayatel Kürsi yazılı olan kolyesinin anlamı neymiş; buyrun öğrenelim Melek'ler:) Ödül almaya gelen sanatçılardan Deniz Seki, boynundaki ilginç kolyeleriyle dikkat çekti. Bir tarafında ‘Güler’in kızı Deniz’ yazan diğer tarafında ise ‘Ayetel...
  4. Deniz Seki matruşka gibiyim

Deniz Seki matruşka gibiyim

deniz seki, son haberleri, 2011, hakkında haberleri, röportajları ve dahası burada arkadaşlar. Yaşadığı karanlık günlerden sonra bir dergi için verdiği açıklamalarda "matruşka gibiyim, içimde onlarca kadın var" diyen Deniz Seki'nin o haberini sunuyoruz Melek'ler. Büyük bir sınav verdi. Bu dönemde dostunu, düşmanını anladı. Kaderini sil baştan yazdı, şimdi ikinci hayatını...
  5. ilk gebeliğimde kürtaj oldum...

ilk gebeliğimde kürtaj oldum...

herkese ii akşamlar ilk gebeliğimdi vebebeğimin kalp atışları olmadığından kürtaj oldum 20 temmuz 2012 de ve hala çok üzgünüm ruhen kendimi toplayamadım çok istiyordum herkes gibi ama allah herşeyin başında sizden benim gibi olup sonrasında sağlıklı bebekler dünyaya getirebien oldumui acaba lütfen bekliyorum.

Sayfayı Paylaş