gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Seki Nişanlandı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; deniz seki nişanlandı haberi hakkınde bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, pop müzik şarkıcısı Deniz Seki 2013 'ün ilk saatlerinde nişanlandı. Şeytanın bacağını kıran Seki, Kıbrıs 'ta ki yılbaşı programında çocukluk aşkı Faruk Salman ile nişanlandı. Haberin detayları şöyle..

2013'ün ilk sürprizi şarkıcı Deniz Seki'den geldi. Aşktan yana yüzü bir türlü gülmeyen Deniz Seki yeni yılın ilk dakikalarında çocukluk aşkı turizimci Faruk Salman ile nişanlandı.

Yılbaşı gecesi Kıbrıs'ta konser veren şarkıcı sahneden indikten sonra kulisinde büyük bir sürpriz yaşadı. İşadamı Salman, altı aydır beraber olduğu öğrenilen Seki'ye kuliste orkestra üyelerinin çaldığı romantik müzikler, mum ışıkları ve patlayan konfetiler eşliğinde nişan yüzüğünü uzatıp, evlenme teklif etti. Oldukça duygulanan Seki'nin Salman'ın bu sürpriz evlilik teklifine gözyaşları arasında evet dediği öğrenildi. Çift daha sonra bu romantik anlarına şahit olan, şarkıcının erkek kardeşi Serkan Seki ve orkestra üyülerinin tebriklerini kabul edip, sabahın ilk ışıklarına dek Kıbrıs'ta kutlama yaptı.

Deniz Seki Nişanlandı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Aşkıma Ait

Deniz Seki - Aşkıma Ait

Zorlama beni yine sen kandırdın Anlamsız yere ben sevgisiz kaldım Sensiz de inan nefes alırım Sanma ki açmaz içimdeki güller Sensiz de inan nefes alırım Farzet ki aşka susamış gönüller... Korkmuyorum seni kaybetmekten Aşkıma ait söz etme Ben bilirim aşkın zamanını Ben istersem olur olur elbet
  2. Deniz Seki - Affedemem

Deniz Seki - Affedemem

Hiç tanımadığım birini Bana tercih ettin Bense hiç üzülmedim Kim neden ayrıldın diye sorarsa Ayıp ettim dersin sonra da çekip gidersin Olmaz aşık olan bunu yapmaz Hani biz olgunduk kocaman olmuştuk Kalmaz yaptığın yanına kar kalmaz Sana benim gibi sımsıcak dokunamaz göreceksin Affedemem üzgünüm affedemem Sen yoluna benim daha çok yolum var Affedemem üzgünüm affedemem Sen yoluna benim daha...
  3. Deniz seki neden ağladı...

Deniz seki neden ağladı...

DENİZ SEKİ'NİN GÖZYAŞLARI Dün Akşam atv'deki İbo Show'un konuğu olan Deniz Seki, İbrahim Tatlıses'in bir şarkısı sırasında gözyaşlarını tutamadı... Televizyon gazetesi'nin haberine göre, İbrahim Tatlıses, programına konuk olan Deniz Seki'yi bir yıldır çağırdığını ancak Seki'nin özel hayatı nedeniyle çok fazla gündemde olduğu ve doğru bir dönem olmadığı için konuk olmayı tercih...
  4. Deniz Sekinin kolyesi

Deniz Sekinin kolyesi

deniz sekinin kolyesi, ilginç kolyesi, kolyesinin anlamı nedir diye merak edenler sizleri buraya alalım. Güzel şarkıcı Deniz Seki'nin bir tarafında Ayatel Kürsi yazılı olan kolyesinin anlamı neymiş; buyrun öğrenelim Melek'ler:) Ödül almaya gelen sanatçılardan Deniz Seki, boynundaki ilginç kolyeleriyle dikkat çekti. Bir tarafında ‘Güler’in kızı Deniz’ yazan diğer tarafında ise ‘Ayetel...
  5. Deniz Seki matruşka gibiyim

Deniz Seki matruşka gibiyim

deniz seki, son haberleri, 2011, hakkında haberleri, röportajları ve dahası burada arkadaşlar. Yaşadığı karanlık günlerden sonra bir dergi için verdiği açıklamalarda "matruşka gibiyim, içimde onlarca kadın var" diyen Deniz Seki'nin o haberini sunuyoruz Melek'ler. Büyük bir sınav verdi. Bu dönemde dostunu, düşmanını anladı. Kaderini sil baştan yazdı, şimdi ikinci hayatını...

Sayfayı Paylaş