gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Ölsem De Bir Kalsamda Bir

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nasıl da değiştin birden Sanki sen değildin Başın üstüne yeminler eden

Nasıl da değiştin bilmem
    Sanki sen değildin
    Aşk uğruna ölmekten bahseden

Mektupların da olmasa
    Kendimden şüphe duyardım
    Yanılan ben miyim diye

Şiirlerin olmasa
    Aklımı oynatırdım
    İnanamazdım gözlerine

Ne yazık
    Ne yazık ki gerçek bu

Ölsem de bir kalsam da bir
    Senin için yok hiçbir farkı

Deniz Seki - Ölsem De Bir Kalsamda Bir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir de Böyle Beslenme

Bir de Böyle Beslenme

Her gün multi vitamin hapları alıyor ve bunun sizi sağlıklı tutacağını, üstelik yaşlanma etkilerini geciktireceğini sanıyorsanız, bir daha düşünün. Bilim adamları tıpkı beslenme gibi vitamin ve mineral alımının yaşa göre belirlenmesi gerektiğine inanıyorlar. Üstelik sağlığı giden yol haplardan değil, besinlerden geçiyor. Yaşlanma sürecini yavaşlatmak için yediğiniz besinlerin kalitesine ve...
  2. Deniz Seki - Bir Ayrılık Şarkısı

Deniz Seki - Bir Ayrılık Şarkısı

çekilmez olmuşum ben bir ayrılık şarkısı doladılar dilime Bir ayrılık şarkısı Doladılar dilime Sabah akşam demeden Söyleyip durdum Çaresiz hep ağladım Ağladıkça anladım Ne derdim varmış Bunca yıl sora sora usandım Çekilmez olmuşum ben İsyanım kaderden Bu derde derman yok Tanrım affet lütfen
  3. Deniz Seki - Bir Avuç Aşk

Deniz Seki - Bir Avuç Aşk

Sebebim ne olursa olsun Günahım sensin biliyorum Çoğu karar hemen verilmez Ama ben seni bekliyorum Ama ben seni seviyorum Gün ağarınca her yeni gün İçimde büyüyorsun Ben sersefil seni düşünüp Kendime gülüyorum Ah bir çılgınlık yapalım Gel yere göğe soru sorduralım Sen beni sen Ben seni ben Bir avucun içine sığdıralım Ah bir çılgınlık yapalım Gel yere göğe soru sorduralım Sen beni sen Ben...
  4. bir gün de olsa............

bir gün de olsa............

Sadece bir gün bile olsa kendiniz için yaşamaya ne dersiniz? Bir günlük de olsa sadece kendinizi düşünün ve sadece kendiniz için yaşayın!.. Bir günlük de olsa gülümseyin ve zihninizdeki bütün kötülükleri, kinleri, düşmanlıkları, fesatlıkları, kıskançlıkları bir kenara bırakın; Sadece sevgiyi, dostluğu, mutluluğun güzelliğini düşünün ve tutun içinizde.... Bir günlük de olsa unutun...
  5. biri bana hoşgeldin desin

biri bana hoşgeldin desin

of ya bikdim sizden benide araniza alin hos geldin diyin beni hic birniz sevmiyorsunuz? ben artiq biktim anliyorsunuzmu ? hadi soyleyin nolur 5 dakika vaktim var artik cikmam lazim hadi yazin nolur SİTE NOTU : HOŞ GELDİN :D:D

Sayfayı Paylaş