gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Deniz Seki Serbest Kaldıktan Sonra Sevgilisi Hüsnü Şenlendiriciyi görmek istemedi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

SEKİ, SERBEST BIRAKILDIKTAN SONRA SEVGİLİSİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ’Yİ GÖRMEK İSTEMEDİ....

Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten sonra önceki gün mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Seki, serbest bırakıldıktan sonra sevgilisi Hüsnü Şenlendirici’yi görmek istemedi.

Gözaltında tutulduğu sürece jandarmanın kapısının önünde bekleyen Şenlendirici’nin mahkeme çıkışında sevgilisinin yanında olmaması, Seki’nin mahkemeden annesinin evine gitmesi, Şenlendirici ile görüşmemesi, ayrılık iddialarını da güçlendirdi. İddiaya göre Şenlendirici, avukat aracılığıyla Seki’ye 'Sorgu sırasında benim ismimi okumasın, yanarım' diye haber gönderdi, buna çok kırılan ünlü şarkıcı sevgilisiyle en azından şimdilik görüşmeme kararı aldı.

Deniz Seki Serbest Kaldıktan Sonra Sevgilisi Hüsnü Şenlendiriciyi görmek istemedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz seki ft. Hüsnü şenlendirici adaletsiz seçim

Deniz seki ft. Hüsnü şenlendirici adaletsiz seçim

dünyada inanmazdım biteceğine beni böyle bırakıp gideceğine şarkıların günahı yok acıtan sensin içini hangimiz istedi söyle bu adaletsiz seçimi hayalin kırılınca imkansızı umunca korkular gerçek olunca göz yaşım ahh kurumuyor bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor ben unuttum desemde yerin hala dolmuyor
  2. Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Ayrıldılar

Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Ayrıldılar

Hüsnü Şenlendirici-Deniz Seki aşkı üst üste gelen krizleri atlatamadı.İkilinin önceki gün ayrılık kararı aldığı iddia edildi. Hüsnü Şenlendirici ile uğruna eşi Nazire Hanımı terk ettiği sevgilisi Deniz Sekinin beraberliğinde sona gelindi. Ünlü klarnetçinin "Mega Magazin" programına yaptığı "Toplumda iki kadını idare eden çok insan var. Onlar gizli yapıyor, ben gizsiz...
  3. Deniz seki ve hüsnü ayrımı değilmi?

Deniz seki ve hüsnü ayrımı değilmi?

DENİZ SEKİ VE HÜSNÜ AYRIMI DEĞİLMİ? HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, BİR SÜRE İLİŞKİ YAŞADIĞI DENİZ SEKİ’NİN HABERTÜRK’TE KATILDIĞI CANLI YAYINI ARAYARAK DUYGULARINI DİLE GETİRDİ. İKİLİNİN KONUŞMASI AYRILDIKLARI İZLENİMİ VERSE DE BUNU KABUL ETMEDİLER. Habertürk’te Saba Tümer’in sunduğu programa şarkıcı Deniz Seki konuk oldu. Hüsnü Şenlendirici, canlı yayın sırasında Saba Tümer’i cep telefonundan...
  4. Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Aşkı Bitti

Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki Aşkı Bitti

Hüsnü Şenlendirici ile fırtınalı bir aşk yaşayan Deniz Seki sonunda pes etti. Deniz Seki, evli sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile 2 yıldır sürdürdüğü ilişkisini bitirme kararı aldı. Vatan'ın haberine göre Hüsnü Şenlendirici’nin eşi Nazire Şenlendirici’ye açtığı boşanma davasının bir türlü sonuçlanmamasının Seki’nin bu kararı almasında etkili olduğu iddia edildi. Hüsnü Şenlendirici’nin avukatı...
  5. İçiciyim Diyen Deniz Seki Serbest Bırakıldı

İçiciyim Diyen Deniz Seki Serbest Bırakıldı

KOKAİN KULLANDIĞI GEREKÇESİYLE GÖZALTINA ALINAN DAHA SONRA MAHKEMEYE SEVK EDİLEN DENİZ SEKİ SERBEST BIRAKILDI.. Kokain operasyonunda gözaltına alınan Deniz Seki, mahkemede 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak' dedi ve serbest bırakıldı. İSTANBUL’da geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle gözaltına alınan sanatçı Deniz Seki tutuksuz yargılanmak üzere serbest...

Sayfayı Paylaş