gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Deniz Seki seyircileri nasıl çileden çıkardı?

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Gürpınar'daki konserinde dört şarkı söyledikten sonra sahneden inip yarım saat sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile telefonda konuşan Deniz Seki, seyircileri çileden çıkardı!. [​IMG] Günaydın'ın haberine göre, Deniz Seki, seyircilerin kapsama alanı dışında kaldı! 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Beylikdüzü'nün Gürpınar Beldesi'nde verdiği konserde dört şarkı söyledikten sonra sahneden inen Seki, sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile telefonla konuşmaya başladı. Seyircileri unutan ünlü popçunun konuşması yarım saat sürünce halk tepki gösterdi!

Vokalistini sahneye çıkaran Deniz Seki, organizatörlerin uyarısına rağmen molayı bir türlü bitirmedi. Telefonda sevgilisi Şenlendirici ile tartıştığı da duyulan Seki yüzünden orkestrası da zor durumda kaldı. Güzel popçu sonunda sahneye döndü ama 1.5 saatlik konserini yarım saat erken bitirdi.

Deniz Seki'nin, telefonda Hüsnü Şenlendirici'den "Ben aslında çok şanslı bir adamım, iki kadın arasında kaldım" sözleri için hesap sorduğu iddia edildi.

habertürk

Deniz Seki seyircileri nasıl çileden çıkardı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki Kumarhanede rezalet çıkardı

Deniz Seki Kumarhanede rezalet çıkardı

AŞIRI ALKOL ALDIĞI SÖYLENEN DENİZ SEKİ'NİN KIBRIS'TAKİ KUMARHANEDE REZALET ÇIKARTTIĞI KONUŞULUYOR!... Alkollü çıkardığı rezaletlerle sürekli gündeme gelen Deniz Seki, bu kez Kıbrıs'ta coştu. Kumarhanede rezalet çıkaran Seki, bir müşterinin 5 bin dolarlık çiplerini aldı, ardından başka bir müşterinin parasıyla kumar oynamaya kalktı. Sürekli 'aşırı alkol alıp rezalet çıkarttığı'...
  2. Deniz Seki - Suya Hapsettim

Deniz Seki - Suya Hapsettim

deniz seki su hapsettim su hapsettim sözleri Son günlerde internette tıklama sayısı hızla artan ve radyolarda sıkça istek yapılan şarkıların başında Deniz Seki'nin yeni şarkısı Suya Hapsettim var.... Suya Hapsettim Ne aşk var ne de itiraf var Ne adres ne boş sokaklar Sormadan bulamadım Belki de ben yolumu kaybettim Okusam da söyleyemem adını Çünkü ben seni suya hapsettim Ezberlediğimden...
  3. Deniz Seki - Aşk Müzikali

Deniz Seki - Aşk Müzikali

aşamayacağın hiçbir yol olamaz bunuda unutma bi kenara yaz deniz seki aşamayacağın hiçbir yol olamaz deniz seki dünyada Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Aşk Müzikali Denedik bak yine tekrar ettik Fakat olmuyor Bu didişmeler, sevişmeler sonu gelmiyor Ne tesadüfki Adı aşk denen bu müzikali Ama alkış almıyor Sana göre kim...
  4. Erkek Böyle Çileden Çıkar ..

Erkek Böyle Çileden Çıkar ..

Bir Erkeği Çileden Çıkartmanın En Etkili Yolları bakın bakın lazım olur melekler... Erkekleri sinirlendirmek kadınların en uzman oldukları konular arasında aslında. Bunu kimi zaman bilmeyerek yapıyor olsak bile, çoğu zaman aslında erkekleri nelerin çileden çıkarttığının farkındayız. Kalplerini kazanmak çok kolay gibi görünse bile, bir erkeği kendinden soğutmakta o kadar kolay. En çok...
  5. Ünlü Sanatçı Deniz Seki Nasıl Zayıfladığını Açıklıyor!

Ünlü Sanatçı Deniz Seki Nasıl Zayıfladığını Açıklıyor!

deniz seki nasıl zayıfladı, deniz seki nasıl kilo verdi, deniz sekinin zayıflama sırları Son dönemlerde yaşadığı skandal olayların yanısıra Deniz Seki çok zor günler geçirdi. Buna bir de aşırı aldığı kilolar da eklenince Seki, ister istemez psikolojik bir bunalım yaşadı. Bunun üzerine inanılmaz bir şekil de kilo vererek kısa sürede Deniz Seki zayıfladı ve gündeme verdiği kilolarla oturdu....

Sayfayı Paylaş