gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Seki ülkeden kaçtı!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Deniz Seki ülkeyi terketti. Şuan Fransa'da olduğu öğrenilen şarkıcı dönmeyecek! [​IMG] Yasak aşk yaşadığı klarnetçi Hüsnü’nün karısından kurtulmak için Fransa’ya giden Deniz Seki uzun süre Türkiye’ye dönmeyecek.

Klarnetçi Hüsnü’yle yaşadığı aşkın bir türlü tadını çıkaramayan Deniz Seki bunalımlı günler yaşıyor. Hüsnü’nün karısı Nazire Hanım’dan bir türlü yakasını kurtaramayan güzel şarkıcı çareyi uzaklaşmakta buldu.

DÖNMEYE NİYETİ YOK
    Seki üyesi olduğu müzik yorumcuları destek birliği üyeleriyle birlikte Paris’e giden Deniz Seki Uluslar arası Müzik Fuarı’nı da gezecek. Güzel şarkıcı fuar boyunca ünlü prodüktörlerle görüşecek, seminerlere katılacak ve birçok ünlü ses sanatçılarıyla tanışacak.Fuar sonrası da Paris’te kalabildiği kadar kalacak.

MIDEM,uluslar arası müzik pazarının zirve platformu olarak tanımlanıyor.Sektörün durum değerlendirmesini yapmak, geleceği yönlendirmek ve yeni yetenekler keşfetmek amacıyla her yıl Cannes’da düzenleniyor.Yasak aşk yaşadığı klarnetçi Hüsnü’nün karısından kurtulmak için Fransa’ya giden Deniz Seki uzun süre Türkiye’ye dönmeyecek.

Deniz Seki ülkeden kaçtı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adaletsiz Seçim - Deniz Seki

Adaletsiz Seçim - Deniz Seki

fecbook Dünyada inanmazdım biteceğine Beni böyle bırakıp gideceğine Şarkıların günahı yok Acıtan sensin içimi Hangimiz istedi söyle Bu Adalesiz Seçimi Hayalim kırılınca İmkansızı umunca Korkular gerçek olunca Gözyaşım kurumuyor. Bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor Ben unuttum desem de yerin hala dolmuyor
  2. Deniz Seki Hapse Girebilir

Deniz Seki Hapse Girebilir

SAVCI, DENİZ SEKİ'NİN SERBEST BIRAKILMASINA İTİRAZ ETTİ. YAKALAMA KARARI ÇIKARILMASINI İSTEDİ... Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
  3. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  4. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...
  5. Deniz Seki Yunanistan'a mı Kaçtı?

Deniz Seki Yunanistan'a mı Kaçtı?

deniz seki, deniz seki haberleri, deniz seki kaçtı mı Sevgili melekler, uyuşturucu ticareti yapmaktan yargılanan ve hakkında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş cezası bulunan Deniz Seki 26 gündür kayıp. Ünlü şarkıcının Yunanistan'a kaçtığı iddia edildi. İşte haberin detayları... Yargıtay Ceza Genel Kurulu’nun ‘uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasını onadığı şarkıcı Deniz...

Sayfayı Paylaş