gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki ve Ali Turan ilk kez görüntülendi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

deniz seki, sevgilisi, yeni sevgilisi, kim, futbolcu sevgilisi, ali turan, resimleri, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar.

Son günlerde magazin dünyasında Denmiz Seki ve futbolcu Ali Turan'ın aşk yaşadıklarına dair haberler yer almaktaydı. Zira ilk kez görüntülenen Deniz Seki ve Ali Turan çifti, sevgili olduklarını belgeledi.
    İşte o haber ve iki sevgilinin ilk görüntüleri Melek'ler.

Bir süredir Deniz Seki ile ünlü futbolcu Ali Turan'ın birlikte oldukları iddia ediliyordu. İkili, söylentileri net bir dille yalanlamış hatta Deniz Seki, "Bundan sonra benim yanımda göreceğiniz kişi eşim olacaktır" şeklinde konuşmuştu. Ancak, Deniz Seki ve Ali Turan Venedik'e giderken Magazin D kamerasına yakalandı. Kamerayı görünce neye uğradığını şaşıran ikili, tek kelime bile konuşmadan hızla uçağa doğru yol aldı.

SAATLERCE OTELDE MAHSUR KALDILAR

Geçtiğimiz çarşamba günü saat 09.00'da İstanbul-Venedik uçağına bilet alan ünlü çift, uçağı kaçırınca saatlerce havalimanının yanındaki otelde beklemek zorunda kaldı. Aynı gün saat 16.00'da kalkan uçağa yeniden bilet alan Deniz Seki ve Ali Turan'ın aşklarını gözlerden uzak yaşamak için Venedik'e gittikleri öğrenildi.

Deniz Seki ve Ali Turan ilk kez görüntülendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lopez bebekleriyle ilk kez görüntülendi

Lopez bebekleriyle ilk kez görüntülendi

Ünlü Latin şarkıcı Jennifer Lopez ve yine kendi gibi dünyaca ünlü kocası şarkıcı Marc Anthony geçtiğimiz haftalarda doğan bebekleri ile People dergisine poz verdi. Çiftin Long Island'daki evinde yapılan röportaja ve çekilen fotoğraflara dergi tam 12 sayfa ayırdı fakat bunun için ne kadar para ödediği henüz bilinmiyor.
  2. Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Yaklaşık 7 ay cezaevinde yatan Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu: ** Arkadaşlar. Tam dokuz aydır mikrofunumdan ayrıyım. Şu an benim için çok önemli. Sizler de benim kadim dostlarımsınız. Sizleri şarkıyla kucaklamak istedim. ** Heyecanımı affedin ne olur. Yaklaşık dokuz aydır kamerealardan uzak yaşıyorum. Desteklerinizi hiç esirgemediniz. Hepinize çok teşekkür...
  3. Deniz Seki ve Ali Turan çiftinden son haberler

Deniz Seki ve Ali Turan çiftinden son haberler

deniz seki, ali tuıran, aşkı, çifti, haberleri burada arkadaşlar Geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına Deniz Seki ve Ali Turan çiftinin birlikte olduğu haberleri gelmişti. İkili bu birlikteliği doğrulamadan, hava alanında birlikte görününüce bu iddiaların gerçeklik payı daha da artmıştı Melek'lerim. Zira bu kez, ünlü çift daha tedbirlik davranmış ve ayrı ayrı uçmuşlar Melek'lerim:)...
  4. Volkan Konak ve kızı ilk kez görüntülendi

Volkan Konak ve kızı ilk kez görüntülendi

volkan konak ve kızı volkan konak, kızı, şimal, görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Şarkıları ile dinleyicilerini, başka diyarlara götüren Volkan Konak, Bodrum'a konser için kızı ile birlikte gitti. Bodrum sokaklarında kızı Şimal ile ilk kez görüntülenen Volkan Konak'ın konserinden haberler ve kızı ile çekilmiş resimleri sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. ’KUZEYİN Oğlu’ olarak...
  5. Deniz Seki Ali Turan Aşkı gerçek mi

Deniz Seki Ali Turan Aşkı gerçek mi

deniz seki ile ali turan aşk yaşıyorlarmış hatta birliktelermiş gerçekten birlikteler mi bu doğrumu haber varmı bununla alakalı

Sayfayı Paylaş