gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - yarım kalan aşk

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir kere sevdim diye Bin pişman etme beni Bir kere sevdim diye
    Bin pişman etme beni
    İstemiyorsan bırak
    Perişan etme beni

Bırak boş kalsın elim
    Yol yakınken dönelim
    Arkadaşım ol yeter
    Böylesi daha güzel

Bırak beni ne olur
    Burda bitsin şarkımız
    Bırak beni ne olur
    Burda bitsin şarkımız
    Zamanla unutulur
    Yarım kalan aşkımız

Bırak boş kalsın elim
    Yol yakınken dönelim
    Arkadaşım ol yeter
    Böylesi daha güzel

Deniz Seki - yarım kalan aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Üzgünüm Aşkım

Deniz Seki - Üzgünüm Aşkım

Bugün içimde bir hüzün var Sana inanmasam olmaz İnansam bir türlü Göze alamadığımız Bazı durumlar Olabilir Ancak çözümü bin türlü Git gitmek istersen Bir gün pişman olup da dönmek istersen Bil ki sana aşık bu kadın burda değil artık Üzgünüm aşkım Bitti demekle Söz vermekle Sana veda etsem olmaz etmesem bir türlü Çok üzüldüğüm, bu hikaye Bitti şu an kapandı, kapandı ilk perde Git gitmek...
  2. Deniz Seki - Aşkıma Ait

Deniz Seki - Aşkıma Ait

Zorlama beni yine sen kandırdın Anlamsız yere ben sevgisiz kaldım Sensiz de inan nefes alırım Sanma ki açmaz içimdeki güller Sensiz de inan nefes alırım Farzet ki aşka susamış gönüller... Korkmuyorum seni kaybetmekten Aşkıma ait söz etme Ben bilirim aşkın zamanını Ben istersem olur olur elbet
  3. Deniz Seki - Aşk Dediğin Laftır

Deniz Seki - Aşk Dediğin Laftır

Aşk dediğin laftır derler sakın kanma onlara Yalnız sevilmekle kalma birde sevmeyi ara Çok çabuk geçer bu günler çevren boşalır sona Aşk dediğin laftır diyen güler karşında Güzelliğin gençliğin henüz bitmeden Etrafını saranların hepsi gitmeden Sevmeyi öğrenirsen ne mutlu sana Haydi ne duruyorsun koşsana aşka Aşk dediğin laftır derler sakın kanma onlara Yalnız sevilmekle kalma birde sevmeyi...
  4. Deniz Seki - Aşk

Deniz Seki - Aşk

Unutmak ne zor bir kelime Hele bir de sevdanın yükü üzerindeyse Umutlanamazsın ya da unutturamazsın Yüreğin fena halde çırpınır durur kendi derdine Umutlanamazsın ya da unutturamazsın Yüreğin fena halde çırpınır durur kendi derdine Aşk öyle bir büyü ki öyle bir büyü ki anlayamazsın Göze alsan olmaz aşka gönül doymaz Seven kalbi istesen de susturamazsın
  5. Deniz Seki - Aşk Müzikali

Deniz Seki - Aşk Müzikali

aşamayacağın hiçbir yol olamaz bunuda unutma bi kenara yaz deniz seki aşamayacağın hiçbir yol olamaz deniz seki dünyada Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Aşk Müzikali Denedik bak yine tekrar ettik Fakat olmuyor Bu didişmeler, sevişmeler sonu gelmiyor Ne tesadüfki Adı aşk denen bu müzikali Ama alkış almıyor Sana göre kim...

Sayfayı Paylaş