gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Yeter ki Sev

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Niye Karışırlar ki aşka gönül işine Senle geçen hayalime düşüme Bir haber alsam da
    Düşüversem peşine
    Bilsen ah nasıl üzülüyorum

Vazgeçebilirim herşeyden
    Ama görki senden uzak olamam
    Silerim her aşkı bir kalemde
    Yanlız sana kıyamam

Aşkıma ölesiye bağlıyım a canım
    Yeterki sev sana kul olacağım
    Öyle ya da böyle ne farkederki
    Kararlıyım senin olacağım

Söz : Altan Çetin
    Müzik : Altan Çetin - Murat Yeter
    Düzenleme : Murat Yeter

Deniz Seki - Yeter ki Sev konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Maalesef Sevdim

Deniz Seki - Maalesef Sevdim

Görmedi gözlerim Titriyor ellerim Adını sayıklamaktan Aşkı yordu hislerim Bitsin artık diye diye Söylenip durdun Ben seninle uyur gibi Uyanık oldum Aslında gönlüm Sana kırgın Ama kızamıyorum Maalesef sevdim Şimdi senden vazgeçemiyorum
  2. Öyle Yürekten Sevdim ki

Öyle Yürekten Sevdim ki

Biraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Yada gerçekten sevseydin beni kalbimin çığlıklarını susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sevgim. Tükendim tükettim hıncımı almak için tekmeler attım sevgiye kendime yüreğime .. Birçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için ne yaptıysam olmadı Boyun eğdim varlığınla yaşamaya Artık...
  3. Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız, gözyaşınızda inciniz olsun. Öyle birine tutulun ki, aramak için uzaklara gitmeyeceğiniz kadar sizin olsun. Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin. Gün onunla başlasın. Gözleriniz uykudan uyandığında aklınıza ilk gelen, "aşkım,...

Sayfayı Paylaş