gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Seki'den Geceyarısı Hamburgerci Çıkartması!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

deniz seki kiloları deniz seki haberleri deniz seki

Sevgili melekler, son zamanlarda aldığı fazla kilolarla magazin basınının gündemine gelen Deniz Seki'nin bu kilolar hiç umrunda değil gibi görünüyor. Zira geçtiğimiz gece dışarı çıkan Deniz Seki ve nişanlısı, bir hamburgerciye deyim yerindeyse çıkartma yaptılar. 3 biftek kaşarlı tost, 2 Ayvalık tostu ve 3 tane de hamburger alan Seki için; "20 hamburger yiyen Bülent Ersoy'a rakip çıktı" esprileri yapıldı.

Deniz Seki'den Geceyarısı Hamburgerci Çıkartması! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz seki'den yeni albüm

Deniz seki'den yeni albüm

P { margin: 0px; } Deniz Seki, "Sahici" adlı yeni albümü nedeniyle çok heyecanlı olduğunu söyledi. "Çok özel bir albüm oldu. Hakikaten farklı oldu, adı da öyle 'Sahici" diyen Deniz Seki, 16 şarkının bulunduğu albümün el emeği göz nuru bir albüm olduğunun da altını çizdi. Albümün sonunda bir şiir olduğunu söyleyen Deniz Seki, "İçimi döktüm" diye konuştu....
  2. Deniz seki'den hüsnü'ye mesaj: Anne olmak istiyorum

Deniz seki'den hüsnü'ye mesaj: Anne olmak istiyorum

DENİZ SEKİ, 'ULAŞAMADIĞIM TEK ŞEY ANNE OLMAK' DEDİ, ŞARKICI BU SÖZLERİYLE YASAK AŞKINA MESAJ GÖNDERDİ!... Beyaz Şov'un konuğu Deniz Seki'ydi. Programa damgasını vuran olay seksi şarkıcının 'Ulaşamadığım tek hayalim anne olmak' sözleri oldu. Gözleri dolarak anne olmak istediğini dile getiren Deniz Seki, bu sözleriyle eşinden boşanmayan Hüsnü Şenlendirici'ye mesaj yolladı.
  3. Deniz Seki'den mesaj

Deniz Seki'den mesaj

Menajerinden sevenlerine kendisi ile ilgili haberler gönderen şarkıcı Deniz Seki neleri özlemiş ve neler istemiş haberimizde.... HAPİSTEKİ SEKİ'NİN TEK İSTEĞİ... DENİZ SEKİ’Yİ CEZAEVİNDE ZİYARET EDEN MENAJERİ GÜRAY ÖZBEK ÜNLÜ ŞARKICIDAN GÜZEL MESAJLAR GETİRDİ.ÖZBEK, “SEKİ HERKESİ ÇOK ÖZLEDİ. ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN DUA ETMENİZİ İSTEDİ” DEDİ... Hayranları, kokain içmek ve...
  4. Deniz Seki'den şarkısına ambargo

Deniz Seki'den şarkısına ambargo

7 aya yakın cezaevinde yattıktan sonra tahliye olan Deniz Seki aşk yaşadığı Hüsnü Şenlendirici ile düet yaptığı şarkılara ambargo koymuş :tik: Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici ile düet yaptığı "Adaletsiz Seçim" adlı şarkısına ambargo koydu. Repertuvarından çıkardığı şarkıyı konserlerinde tüm isteklere rağmen söylemeyen Seki, "Çok istek var ama artık o şarkıyı söylemiyorum....
  5. Deniz Seki'den Aşk İddialarına Yanıt!

Deniz Seki'den Aşk İddialarına Yanıt!

deniz seki, ali turan, aşk iddiaları, açıklaması, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Deniz Seki , futbolcu Ali Turan'la aşk yaşadığı iddialarına hayli sert bir cevap verdi. Geçtiğimiz günlerde havaalanında futbolcu Ali Turan'la görüntülenen Deniz Seki, haklarında çıkan aşk dedikodusuyla ilgili bir açıklama yaptı. Seki "Tatile kalabalık bir arkadaş...

Sayfayı Paylaş