gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Deniz seki'den hüsnü'ye mesaj: Anne olmak istiyorum

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

DENİZ SEKİ, 'ULAŞAMADIĞIM TEK ŞEY ANNE OLMAK' DEDİ, ŞARKICI BU SÖZLERİYLE YASAK AŞKINA MESAJ GÖNDERDİ!...

Beyaz Şov'un konuğu Deniz Seki'ydi. Programa damgasını vuran olay seksi şarkıcının 'Ulaşamadığım tek hayalim anne olmak' sözleri oldu.

Gözleri dolarak anne olmak istediğini dile getiren Deniz Seki, bu sözleriyle eşinden boşanmayan Hüsnü Şenlendirici'ye mesaj yolladı.

Deniz seki'den hüsnü'ye mesaj: Anne olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki'den mesaj

Deniz Seki'den mesaj

Menajerinden sevenlerine kendisi ile ilgili haberler gönderen şarkıcı Deniz Seki neleri özlemiş ve neler istemiş haberimizde.... HAPİSTEKİ SEKİ'NİN TEK İSTEĞİ... DENİZ SEKİ’Yİ CEZAEVİNDE ZİYARET EDEN MENAJERİ GÜRAY ÖZBEK ÜNLÜ ŞARKICIDAN GÜZEL MESAJLAR GETİRDİ.ÖZBEK, “SEKİ HERKESİ ÇOK ÖZLEDİ. ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN DUA ETMENİZİ İSTEDİ” DEDİ... Hayranları, kokain içmek ve...
  2. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  3. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  4. anne olmak istiyorum

anne olmak istiyorum

benim adetime 6 gün var fakat ben 2 haftadır eşimle korunmasız ilişkiye giriyorum yani son adet dönemimim 13 ve 17 günleri arasında eskiye nazaran çok fazla wcye gidiyorum ben hamilemiyim acaba:hamileyim:
  5. bende anne olmak istiyorum...

bende anne olmak istiyorum...

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

Sayfayı Paylaş