gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Deniz seki'nin eski eşi başkan adayı oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

POP MÜZİK SANATÇISI DENİZ SEKİ'NİN 16 YIL ÖNCE 3,5 YILLIK EVLİLİK YAPTAĞI SANAYİCİ OLAN ESKİ EŞİ TURHAN BAŞARANOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NA DOĞRUYOL PARTİSİ'NDEN ADAY OLDU.

Adaylığı ile ilgili eski eşten bu konuda destek de bekledeğini söyleyen Başaranoğlu, 'Biz iyi kötü 3,5 yıl evlilik yaptık. Kimsenin arkasından konuşmadığım gibi kendisinin arkasından da konuşmam. Ben adaylığımı henüz yeni açıkladım. Deniz Hanım, bizim bölgemizde de konser vermeye geliyor. Allah herkesin gönlünü açık etsin, ne söyleyebilirim. Kendisini en kısa zamanda bölgemizde destek konserlerine bekliyoruz. Ben eski bir siyasetçiyim bu misyonu yıllardır üstlendik devam ediyorum. Başarılı olup iyi şeyler yapacağıma inanıyorum' dedi.

Deniz seki'nin eski eşi başkan adayı oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler için uzun yaşamanın sırrı belki de başka eşler bulmaktır.

Erkekler için uzun yaşamanın sırrı belki de başka eşler bulmaktır.

İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan bir habere göre, poligam kültürlerde yaşayan erkekler, tek eşe bağlı kalınan erkeklerden %12 daha uzun yaşıyorlar. New Scientist dergisinde yayımlanan araştırma sonuçlarına dayandırılan haberde ‘bakılması gereken daha geniş bir aileye’ sahip olan erkekler daha uzun yaşama şansına sahip oluyor. Sheffield Üniversitesi araştırmacıları; Dünya Sağlık...
  2. Deniz Seki'nin doğum günü

Deniz Seki'nin doğum günü

deniz sekinin yaşı deniz sekinin doğum tarihi yaşı kaç yasi halen ceza evinde olan şarkıcı Deniz Seki için doğum günü partisi verilecek..... DENİZ İÇİN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI BAKIRKÖY KADIN VE ÇOCUK TUTUKEVİ'NDE DURUŞMAYA ÇIKACAĞI GÜNÜ BEKLEYEN VE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ'NE GİTMEK İÇİN AVUKATINA TALİMAT VERMESİYLE GÜNDEME GELEN DENİZ SEKİ'NİN ARKADAŞLARI, ONUN...
  3. Deniz Seki'nin İtirafı!

Deniz Seki'nin İtirafı!

deniz seki, itirafı, açıklamaları, hüsnü şenlendirici, uyuşturucu kullanımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Deniz Seki Hüsnü Şenlendiricinin uyuşturucu kulanıp kullanmamasıyla ilgili açıklama yaptı ve itiraf etti;''Hüsnü kokain kullanırdı!'' İstanbul Jandarma ekipleri, yaklaşık 2.5 yıl önce düzenlediği operasyonda, aralarında ünlü sanatçı Deniz Sekinin de...
  4. Eski ramazanlar çok başkaydı demi melekler

Eski ramazanlar çok başkaydı demi melekler

eski ramazanlar, anıları, gelenekleri, yemekleri, terbiyesi hakkında genel bilgiler burda sevgili melekler aklıma eski ramazanlargeldi ve konu açmak istedim:D eskiden ansıldı ramazanlar? herkeste bir telaşş bir koşturmaca iftar heycanıı ellerde ekmekler pideler iftara yakın komşularda bir telaş herkes bir birine yemek verir hatta yarışırlardıı iftar davetleri olurdu tüm akrabalar...
  5. Tarkan'ın Kuzeni Belediye Başkan Adayı Oldu!

Tarkan'ın Kuzeni Belediye Başkan Adayı Oldu!

tarkan haberleri, tarkanın kuzeni, tarkan tevetoğlu Sevgili melekler, popçu Tarkan'ın kuzeni Arif Tevetoğlu Arif Tevetoğlu, MHP’den Maltepe Belediye Başkanlığı için adaylığını koydu. Çocukluğu Maltepe’de geçen Tarkan, semtin ara sokaklarındaki Maltepe Düğün Salonu’nda şarkı söylerken keşfedilmişti. Megastar’ın pek çok aile üyesi ve akrabası hâlâ Maltepe’de yaşıyor ve en az onun kadar...

Sayfayı Paylaş