gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Seki'nin hapisten çıktığı o anların resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

deniz seki hapisten çıktı deniz sekinin ayakları seki ayak resimleri ayak Deniz Seki 7 ay hapiste yattıktan sonra geçenlerde özgürlüğüne kavuştu biliyorsunuz arkadaşlar
    Özgürlüğüne kavuştuğu o an resimlerini şimdi sizlerle paylaşıyorum:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Deniz Seki'nin hapisten çıktığı o anların resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o bir umut deniz feneri resimleri

o bir umut deniz feneri resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Deniz Seki'nin Hayatı Film Oluyor

Deniz Seki'nin Hayatı Film Oluyor

seki filim DENİZ SEKİ 'AŞK' FİLMİ SENARYOSU YAZIYOR. HAYATINDAN ESİNLENDİĞİ FİLM İÇİN YAPIMCI ARAYAN SEKİ, ÇAĞAN IRMAK'A GÖZ KIRPIYOR: ONUNLA FİLM MUHTEŞEM OLUR!.. Çağan Irmak çeksin Yazdığı aşk şarkılarıyla hayranlarını mest eden Deniz Seki, film senaryosu yazmaya başladı. Kısa süre önce aşk şiirlerini topladığı kitabı için yayınevleriyle görüşen şarkıcı şimdi de yapımcı arıyor!...
  3. Deniz Seki'nin doğum günü

Deniz Seki'nin doğum günü

deniz sekinin yaşı deniz sekinin doğum tarihi yaşı kaç yasi halen ceza evinde olan şarkıcı Deniz Seki için doğum günü partisi verilecek..... DENİZ İÇİN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI BAKIRKÖY KADIN VE ÇOCUK TUTUKEVİ'NDE DURUŞMAYA ÇIKACAĞI GÜNÜ BEKLEYEN VE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ'NE GİTMEK İÇİN AVUKATINA TALİMAT VERMESİYLE GÜNDEME GELEN DENİZ SEKİ'NİN ARKADAŞLARI, ONUN...
  4. Kedinizin ateşi çıktığını nasıl anlarsınız

Kedinizin ateşi çıktığını nasıl anlarsınız

kedimin ateşi var kedim ateşlendi kedi ateşlenmesi kedinin ateşlenmesi kedim titriyor Kediniz ateşlendi zaman yapmanız gerkenler.......... En doğru yönten anal olarak ateş ölçer yardımı ile kedinizin ateşini ölçmektir.Normalde 36_37 arası bir sıcaklıkta olurlar.Ateşi çıktığında halsiz ve isteksiz olurlar.Kediniz normal dışı davranışlar gösteriyorsa mutlaka bir sıkıntısı ya da bir hastalığı...
  5. Deniz Seki'nin İtirafı!

Deniz Seki'nin İtirafı!

deniz seki, itirafı, açıklamaları, hüsnü şenlendirici, uyuşturucu kullanımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Deniz Seki Hüsnü Şenlendiricinin uyuşturucu kulanıp kullanmamasıyla ilgili açıklama yaptı ve itiraf etti;''Hüsnü kokain kullanırdı!'' İstanbul Jandarma ekipleri, yaklaşık 2.5 yıl önce düzenlediği operasyonda, aralarında ünlü sanatçı Deniz Sekinin de...

Sayfayı Paylaş