gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Deniz sekiye davet var

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Fransız şarkıcı Enrico Macias, Deniz Seki ile sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'yi Paris'e davet etti. Macias, önümüzdeki yıl L'olimpia'da vereceği konserinde Kıbrıs konserinde kendisine eşlik eden Deniz Seki ve sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile aynı sahneyi paylaşmak istediğini açıkladı.

23.07.2008 03:17:15 ​

Deniz sekiye davet var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müteahhitlere Vietnam'dan davet var

Müteahhitlere Vietnam'dan davet var

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nedim Kalpaklıoğlu, Vietnam'da Türk inşaat firmaları için büyük proje fırsatlarının bulunduğunu belirtti. Vietnam Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Yerel Sanayi Birimi Genel Direktörü Hoang Quoc Vuong başkanlığındaki 18 kişilik Vietnam iş heyeti, EBSO'da Türk sanayicilerle ikili görüşmelerde bulundu. Vietnam Heyeti Lideri Vuong, Vietnam'da...
  2. Davet:

Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  3. Davet...!!!

Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...
  4. Erkeklerin de Sırları Var

Erkeklerin de Sırları Var

ee onlarında kendilerine göre sırları var meleklerim.. Erkeklerin de Sırları Var Bakalım o sırlar nelermiş :D Aslında erkeklerin de sırları vardır, her ne kadar saklamayı beceremez ve hemcinsleri arasında övünme amacıyla paylaşıyor olsalar da onlarında sırları varmış. Eğer gerektiği gibi açık olurlarsa, hatta partnerinden beklediği açıklığı kendileri gösterebilirse kolaylıkla çözüm...
  5. MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada !

MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada !

Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor Msn'de Davet Gelmiyor Yardım Sevgili melekler, msninizi verdiğiniz arkadaşlarınız bazen sizi ekleyip davet gönderirler ancak bu daveti bir türlü alamaz sinir olursunuz. Ama durun, bunun da bir çözümü var. Msn'de Davet Gelmiyor Yardım diyen meleklerimiz ve tüm misafirlerimiz için Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor konusunda işte bilgiler. Bir...

Sayfayı Paylaş