gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz - Seni Seviyorum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Seni seviyorum biliyormusun, Seni seviyorum goruyormusun, Gonlumun umudusun,
    umudumun onurusun...

Gunler boyu geceler boyu, senle olsam bir omur boyu!
    seni istiyorum biliyorum, ben seni seviyorum!

Yuregimde sakli kudretimle,
    hem omurde, hem olumde,
    Ben seni seviyorum...

Sen sevsende sevmesende, gonlume gelmesende...
    BEN SENI SEVIYORUM!!!

Deniz - Seni Seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

sevgilimi cok seviyorum eski sevgilimi seviyorum eski hala yeni sevgilim BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRACAK! ZEYNEP DİZDAR : ESKİ SEVGİLİMİ HALA SEVİYORUM , YENİ SEVGİLİM DE BUNU BİLİYOR ' DEDİ. Zeynep Dizdar, eski sevgilisi Ümit Sayın hakkında yaptığı açıklamalarla bir ilke imza attı. İki yıldır yeni bir ilişkisi olduğunu belirten Dizdar, 'Ümit hayatımın en güzel dönemlerinde...
  2. Playboy'un patronu hugh hefner 'ikisini de seviyorum' dedi

Playboy'un patronu hugh hefner 'ikisini de seviyorum' dedi

hugh hefner ikizler hugh hefner sevgilisi 'İKİSİNİ DE SEVİYORUM GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE PAMELA ANDERSON'LA 82.'NCİ YAŞ GÜNÜNÜ KUTLAYAN DÜNYANIN ÖNDE GELEN ERKEK DERGİLERİNDEN PLAYBOY'UN PATRONU HUGH HEFNER, 19 YAŞINDAKİ İKİZLER KRİSTİNA VE KARİSSA SHANNON'UN KIZ ARKADAŞLARI OLDUĞUNU AÇIKLADI. Birlikte yaşadığı genç sevgilisi Holly Maddison tarafından önce aldatılan sonra terk edilen yaşlı...
  3. Seviyorum....

Seviyorum....

Masum bir merhaba ile baslamisti sevdamiz.nereden bilebilirdim ki icim de esen ruzgarin deli firtinalara yakalanip beni oradan oraya savuracagini... Leylayi kiskandiran bir ben olmustum. her sey yolunda giderken tersine donen hayat... Sen sevmeyi bilmeyen,tas kalplinin tekisin sen,seveni goremeyecek kadar korsun... Sen sevgiden anlamayan,insani yikip gecen yikici felaketsin.Of cekiyorum ve...
  4. ben de seviyorum yaa

ben de seviyorum yaa

bir değiliz ama sen + ben = biz birlikteliğini oluşturuyoruz gözüm de sevgimi bilmiyorsun sen ne hissediyorsun bilmiyorum ama yine de ben umudumu kaybetmeden bir gün biz olacağımız senin beni sevdiğini söyleyeceğin günü bekliyorum çünkü ben seni çook ama çook seviyorum...

Sayfayı Paylaş