gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

deniz sevilirde, densiz sevilmez atasözünün anlamı ne demek yha :)

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Deniz sevilir de densiz sevilmez diye bir atasözü var arkadaşlarım bu atasözünün anlamını yazar mısınız lütfen ne demek istediğini tam anlamadım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

deniz sevilirde, densiz sevilmez atasözünün anlamı ne demek yha :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Çalışmak İbadetin Yarısıdır'' Atasözünün Anlamı ne demektir

''Çalışmak İbadetin Yarısıdır'' Atasözünün Anlamı ne demektir

çalışmak ibadetin yarısıdır, anlamı, manası, açıklaması, ne demektir, ile ilgili bilgiler burada melekler Güzel Türkçemizin atasözlerinden birinin anlamını açıklamaka istiyoruz melekler :) Çalışmak ibadetin yarısıdır: İbadet kişiyi kötülüklerden sıyırır,iyilik yolunda ilerletir Tanrı yolunda çalışmak ta kişiyi kötü duygulardan arındırırBunun içindir ki çalışmak,ibadet kadar büyük değer...
  2. Çocuğa iş buyuran, ardınca kendi gider atasözünün anlamı ne demek melekler bilgi ltfn

Çocuğa iş buyuran, ardınca kendi gider atasözünün anlamı ne demek melekler bilgi ltfn

Çocuğa iş buyuran ardınca kendi gider atasözünün anlamı manası tam olarak nedir arkadaşlarım.
  3. Darlıkta dirlik olmaz atasözünün anlamı manası tam olarak ne demektir.

Darlıkta dirlik olmaz atasözünün anlamı manası tam olarak ne demektir.

Büyük babam her zaman darlıkta dirlik olmaz diye bir atasözü söyler. Bunun tam manası anlamı ne demektir arkadaşlarım. Bu söz tam olarak ne demek istiyor. Teşekkürler.
  4. Genotip ne demek anlamı nedir ?

Genotip ne demek anlamı nedir ?

Genopitip nedir ne demektir bunu daha önce hiç duydunuz mu araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım yardım lütfeeeeeen.
  5. Deniz Sevilir de Densiz Sevilmez Atasözünün Açıklaması

Deniz Sevilir de Densiz Sevilmez Atasözünün Açıklaması

deniz sevilir de densiz sevilmez atasözü anlamı açıklaması izahatı nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Forumumuzun Eğitim ve Kadın bölümünden zengin Türkçemizin atasözlerini paylaşmaya devam ediyoruz melekler :) Şimdi de atasözlerimizden ''Deniz sevilir de ,densiz sevilmez'' i açıklamaya çalışacağız; Densiz demek yakışıksız ve saygısızca davranan demektir.Elbette ki bu tarz insanlar...

Sayfayı Paylaş