gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Toprak - Bülbülün Göğsü Al Olur Gel Amman

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

BÜlbÜlÜn GÖĞsÜ Al Olur Gel Amman Gerdanda Çİfte Hal Olur Gel Amman BÜlbÜl 11 Ay Lal Olur Gel Amman
    GÜl AÇilmiŞ GÜl Fere BaŞlar Amman
    Şu Meclİsİ İrfana Gel Gel Amman

BÜlbÜl Daldan Dala Seker Gel Amman
    GÖzyaŞlarim GÜle DÖker Gel Amman
    BÜlbÜl 11 Ay Ah Çeker Gel Amman
    GÜl AÇiliŞ GÜl Fere Benzer Amman
    Şu Meclİsİ İrfana Gel Gel Amman

Deniz Toprak - Bülbülün Göğsü Al Olur Gel Amman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Toprak - Kerküğe ağıt

Deniz Toprak - Kerküğe ağıt

Baba BugÜn KerkÜk AteŞe Benzer SÖnmez GÜneŞe Benzer KerkÜkÜ Unutanlar ÇÖlde Bİr TaŞa Benzer Zalim Zalim Zalim Zalim Yarim Yarim KalmiŞim Zalim Zalim Yarim Ah Ahhhh Bana Bu KerkÜk E GÖz Dİkenİ Keserİm Yarim Yarim Zalim Yarim Aman Aman Aman Aman Amann Kurbanam Han GÖzÜne,mene Bakan GÖzÜne Çok SÜrmeler Çekmİssen,evİm Yikan GÖzÜne Bu BaĞda Dolanisan,derdİn Bene Demİsen Etrafinda GÜller Var,bİr...
  2. Deniz Toprak - Hazan Nedir

Deniz Toprak - Hazan Nedir

hazan nedir notaları hazan nedir nota notası Hazan Nedir? DÖrt YÖnden Es Seher Yeli GÖz GÖz Olsun Nar Çatlasin ÜsÜmesin Hanim Eli Yere DÜsen Kar Çatlasin SÖylermisin Hazan Nedir Yaprak DÜser Yere Bir Bir Usul Usul GÖnlÜme Gir YÜregimi Sar Çatlasin Nazli Nazli Seslenip Gel GÜl Suyuyla Islanip Gel Karanfil Tak SÜslenip Gel Kiskansin O Yar Çatlasin BugÜnÜn Seyri DÜnden Mi Ayin Savki Kendinden...
  3. Türkiye'nin taşı toprağı altın

Türkiye'nin taşı toprağı altın

aslında konu başlığımızdaki söz İstanbul için kullanılmaktadır ama ben okuyacağınız haberimize çok uygun olduğunu düşündüm eminim sizde bana hak vereceksiniz.... TÜRKİYE'DE DAHA KOLAY ÜNLÜ OLUNUYOR AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN ÜNLÜ MANKEN TATİANA MARİNESCU, ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU.. Sözlerine Türkiye'de bir çok güzel bayanın ve başarılı mankenlerin olduğunu söyleyerek başlayan Tatiana...
  4. Hamileyim amma  sevinemiyorum çok kilo aldım çooook

Hamileyim amma sevinemiyorum çok kilo aldım çooook

Kızlar ben ilk hamileliğimde çok kilo aldım. 38. haftada doğum yaptım ama 1 yıl oldu hala kilolarımın tamamını veremedim. Dile kolay ben tam 21 kilo almışım kızlar. Bu süreçte ne yapmam lazım. Bebeğimi halen emziriyorum. Harekette yapıyorum ama ne bilim ya kendimi çok çirkin ve değersiz hissediyorum. Ben bu kilolarımı bebeğime zarar vermeden nasıl vereceğim yaa. Sizlerde kaç zaman sonra bu...
  5. Kadının Göğsü Kıllı Olursa :)

Kadının Göğsü Kıllı Olursa :)

komik videolar, çok komik videolar, komik şakalar Bir bey kafeye gider, turur. Tam karşı masasındaki güzel bayan ona gülümser, davetkar bakışlar atar. Beyefendi heyecanlanır, elini ayağını nereye koyacağını bilemez. Eee kolay mı, karşısında fıstık gibi bir kız, gülüp duruyor. Üstüne bir de telefn numarası verince, beyefendinin ağsı kulaklarında. Ancakkkkkk :D:D İşte burdan sonrası için...

Sayfayı Paylaş