gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Deniz Uğur İlk Kez Perukla Oynadı

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[h=1]Deniz Uğur İlk Kez Perukla Oynadı[/h] Meme kanseri teşhisi konup ameliyatla göğsündeki kist alınan ünlü oyuncuya, tedbir amaçlı kemoterapi tedavisi uygulanmaya başlandı.

Deniz Uğur İlk Kez Perukla Oynadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cebİmde bİr mİSket kadardın [oynadim] kırıLdın de...!

Cebİmde bİr mİSket kadardın [oynadim] kırıLdın de...!

"Cebimde bir misket kadardın , Oynadım, kırıldın "de ! Çekilip bir kenara görünmezliğimde saklanmak istiyorken,saklamak istiyorken içerleyişimi sen oluyorsun önümü kesen. Gitme der gibi bakma.Kalmak için gelmiştim oysa ki.Ne oldu elalarına ? Boşver be sevgili.Ben kaç yenilgiyi örtbas etmedim ki yüreğimde.Kaç gözün aldatmışlığını gördüm de görmedim dedim. Kaç çatışmanın...
  2. Özcan Deniz ile Fahriye Evcen İlk kez el ele görüntülendiler

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen İlk kez el ele görüntülendiler

Bayram tatilinden dönen Özcan Deniz ile Fahriye Evcen havalimanında el ele görüntülendi. Kısa bin süre öce ayrıldıkları dedikoduları çıkan Özcan Deniz ile Fahriye Evcen ilk kez elele görüntülendi. Bayram tatilini geçirmek üzere Avrupa'ya giden çift, bugün dönüşte havalimanında böyle görüntülendi.
  3. Böylesi de ilk kez görülüyor

Böylesi de ilk kez görülüyor

Yüzleşme gaspçıları yakalandı. Bakırköy'de küçük yaştaki çocukları "Kızkardeşime laf atmışsın. Onu seninle yüzleştireceğim" diyerek ıssız bir yere götürüp bıçak zoruyla gasp eden 2 ayrı çete üyesi 5 gaspçı, gözaltına alındı. Bakırköy Çocuk Büro Amirliği'ndeki sorgularının ardından savcılığa sevk edilen zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zanlıların 15 ayrı gasp olayına...
  4. Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Yaklaşık 7 ay cezaevinde yatan Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu: ** Arkadaşlar. Tam dokuz aydır mikrofunumdan ayrıyım. Şu an benim için çok önemli. Sizler de benim kadim dostlarımsınız. Sizleri şarkıyla kucaklamak istedim. ** Heyecanımı affedin ne olur. Yaklaşık dokuz aydır kamerealardan uzak yaşıyorum. Desteklerinizi hiç esirgemediniz. Hepinize çok teşekkür...
  5. Deniz Seki ve Ali Turan ilk kez görüntülendi

Deniz Seki ve Ali Turan ilk kez görüntülendi

deniz seki, sevgilisi, yeni sevgilisi, kim, futbolcu sevgilisi, ali turan, resimleri, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar. Son günlerde magazin dünyasında Denmiz Seki ve futbolcu Ali Turan'ın aşk yaşadıklarına dair haberler yer almaktaydı. Zira ilk kez görüntülenen Deniz Seki ve Ali Turan çifti, sevgili olduklarını belgeledi. İşte o haber ve iki sevgilinin ilk görüntüleri Melek'ler....

Sayfayı Paylaş