gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Deniz Uğur'un son hali

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Deniz Uğur'un son hali nasıl acaba kaner olan deniz uğur saçlarını kazıtmış ve poz vermiş o pozları burdan yayınlar mısınız acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Uğur'un son hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can'ın Son Hali

Sibel Can'ın Son Hali

sibel canın son hali sibel can son hali canın yeni can albüm fotoğrafları yeni sibel can 2011,sibel canın yeni resimleri, sibel can resimleri,son albümü, sibel canın son albümü,sözleri,şarkıları, sibel can albümleri,yeni hali,yeni resimleri Hani bir laf varya şarap gibi kadın yıllara meydan okuyar diye.İşte bana göre bu kadın tabiri caizse Sibel Can'dan başkası değil:D3 çocuk annesi olmasına...
  2. Deniz Uğur'un saçsız resimleri

Deniz Uğur'un saçsız resimleri

Deniz uğur saçsız resimleri deniz uğur son halinin görüntüleri Meme kanseri olan ve her iki memesi alınan ünlü güzel oyuncu Deniz Uğur'un son halini sizlerle paylaşıyor ve Deniz Uğur'a ve tüm kanser hastalarına acil şifalar diliyoruz.
  3. Deniz Uğur'un Bu Kez Babası Kanser!

Deniz Uğur'un Bu Kez Babası Kanser!

deniz uğur deniz uğur haberleri Sevgili melekler, geçen yıl meme kanseriyle boğuşan ve sağlığına kavuşan oyncu Deniz Uğur, bu kez başka bir kanser haberiyle sarsıldı. Babasının kanser olduğun öğrenen ünlü oyuncu, babasını bir an bile yalnız bırakmıyor. Geçtiğimiz yıl yakalandığı meme kanserine karşı aylarca mücadele veren ünlü oyuncu; bu savaştan zaferle çıkmıştı.Uğur; yönetmen sevgilisi...
  4. Berk Oktay'ın Son Hali!

Berk Oktay'ın Son Hali!

berk oktay, berk oktay haberleri, berk oktay köpeği Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde bir kaza sonucu yüzüne 35 dikiş atılan Berk Oktay geçtiğimiz gün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Basında çıkan köpeğinin yaraladığı haberlerini yalanlayan Oktay, sevgilisi Merve Şarapçıoğlu ile objektişflere yansıdı. Dudağı ile çenesi arasındaki dikiş izi açıkça belli olan "Benim Hala Umudum...
  5. 18 Kilo Veren Deniz Seki'nin Son Hali!

18 Kilo Veren Deniz Seki'nin Son Hali!

deniz seki 18 kilo verdi, deniz seki zayıf hali, deniz seki Sevgili melekler, 2,5 ay içinde tam 18 kilo vererek kendi rekorunu kıran Deniz Seki'nin görüntüsü hayretlere düşüdüyor. Kendi rekoru diyorum çünkü Seki zaman zaman (tıpkı Sibel Can gibi, gerçi o artık veremiyor, yapıştı kaldı kilolar :D:D) büyük miktarlarda kilo verip almasıyla meşhur. İyice ipin ucunu saldı gitti dediğimiz bir...

Sayfayı Paylaş