gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Deniz üstü köpürür akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

deniz üstü köpürür akor deniz üstü köpürür tab notaları nota rinanay rina rina nay Dm F Gm Dm C Deniz üstü köpürür, hey canim rinanay rina rinanay
    Gm Dm C Dm
    Kayiga da binsem götürür, hey canim hey

F Gm Dm C
    Benim de su dünyaya gelisim, hey canim rinanay rina rinanay
    Gm Dm C Dm
    Bir esmerden ötürü, hey canim hey

F Gm Dm C
    Denizin ortasinda, hey canim rinanay rina rinanay
    Gm Dm C Dm
    Mum yanar sofrasinda, hey canim hey

F Gm Dm C
    Gm Dm C Dm
    Bir esmerin ugruna, hey canim hey

F Gm Dm C
    Deniz üstü yelkenden, hey canim rinanay rina rinanay
    Gm Dm C Dm
    Ecel gelmis ezelden, hey canim hey

F Gm Dm C
    Gm Dm C Dm
    Memleket sevdasindan, hey canim hey

Deniz üstü köpürür akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deniz üstü köpürü

deniz üstü köpürü

Şu Ula'nın düğünleri düğündür hani... Erkekler oğlan evinde yiyip içip yan gelirler; kız evinde de eğlence gırla gider. Bağda üzüm toplayan, bahçede sebze çapalayan, tarlada tütün kıran kızlar; düğün günü, güzellik suyuna batıp çıkmış gibi olurlar. Düğünlüklerini giyip, saçlarını tarayan kızlar, huri-melek kesiliverirler. Tef vurup cümbüş çaldı mı; kendinizi düğünde değil, periler ülkesinde...
  2. Haluk Levent - Deniz Üstü Köpürür

Haluk Levent - Deniz Üstü Köpürür

Deniz üstü köpürür Hey canım rinna nay rinna rinna nay Kayığa da binsem götürür Hey canım hey Benim de şu dünyaya gelişim Hey canım rinna nay rinna rinna nay Bir güzelin hatırı Hey canım hey Karıncanın katarı Hey canım rinna nay rinna rinna nay Yüreğinde yatarı Hey canım hey Taş üstüne taş koydum Hey canım rinna nay rinna rinna nay Gül yastığa baş koydum Hey canım hey
  3. Soner Arıca - Deniz Gözlüm - Akor

Soner Arıca - Deniz Gözlüm - Akor

deniz gözlüm akor deniz gözlüm benim akor ilk değilsen bile son aşkım olup kal notaları ilk değilsen bile Em F Em İlk değilsen bile son aşkım olup kal Em F Em Senden öncesini yaşamadım sayarım Am G F G Böyle bir aşka ömür vermeye değer F Em Dillenir de nazara gelir diye korkarım Em F Em Deniz gözlüm benim,senin için hazırım Em F Em Eğer ölüm gerekse, ölmeye giderim. Am G F G...
  4. DeNiz ve Mehtap (akor)

DeNiz ve Mehtap (akor)

deniz ve mehtap akor deniz ve mehtap notaları şarkısının notaları nota flüt C Deniz ve mehtap sordular seni neredesin F Dm C Nasıl derim ki gitti bırakıp burda beni G7 C Anladılar ki aşkımız bitti C F G C Alay ettiler benle hep sen oldun bunlara bak sebep F G7 C Mehtap...
  5. üsteki

üsteki

üsteki üyeyi tahmin edin nasıl biri sinirlimi güzelmi çocugu varmı evlimi hadi bakim bekliyim (dipno:kızlar konu tekrarımı bilmiyorum öyleyse haber verin lütfen):):):):):):)

Sayfayı Paylaş