gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

DeNiz ve Mehtap (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

deniz ve mehtap akor deniz ve mehtap notaları şarkısının notaları nota flüt C Deniz ve mehtap sordular seni neredesin
    F Dm C
    Nasıl derim ki gitti bırakıp burda beni
    G7 C
    Anladılar ki aşkımız bitti

C F G C
    Alay ettiler benle hep sen oldun bunlara bak sebep
    F G7 C
    Mehtap dedi gördüm ah onu belinde erkek kolu
    F G C
    Deniz güldü halime bir avug su verdi elime
    F G7 C
    Biterse gözyaşın al dedi doldur tekrar yerine

C
    Rüzgar ve martı sordular seni neredesin
    F Dm C
    Nasıl derimki gitti bırakıp gitti beni
    G7 C
    Anladılar ki aşkımız bitti

C F G C
    Alay ettiler benle hep sen oldun bunlara bak sebep
    F G7 C
    Martı dedi gördüm ah onu belinde erkek kolu
    F G C
    Rüzgar güldü halime dedi gidelim düş önüme
    F G7 C
    Bırakıp gittiyse o seni unut gitsin sen onu

DeNiz ve Mehtap (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehtap

Mehtap

Rüyasında mehtap gören kişi, tatlı bir aşk serüveni yaşayacak demektir. Ancak sağlığına dikkat etmezse, bu rüyayı gören verem de olabilir. Rüyada mehtap görmek , güzel bir aşk macerası yaşamak demektir. Ancak sağlığına dikkat etmeli demektir. Rüyasinda mehtap gören kisi, tatli bir ask serüveni yasayacak demektir. Ancak sagligina dikkat etmezse, bu rüyayi gören verem de olabilir.
  2. Zara - Deniz ve Mehtap

Zara - Deniz ve Mehtap

deniz ve mehtap notaları Deniz ve mehtap sordular seni neredesin? Nasıl derim terk etti, Bırakıp beni gitti, Anladılar ki aşkımız bitti… Alay ettiler benle hep, Sen oldun bunlara bak sebep, Mehtap dedi: "gördüm ah onu, Belinde kadın kolu" Deniz güldü halime, Bir avuç su verdi elime, "Biterse gözyaşın al" dedi, "Doldur tekrar yerine" Rüzgar ve martı...
  3. akorlar ve tanımları

akorlar ve tanımları

AKOR: Üç veya daha fazla sesin aynı anda tınlamasına akor denir. Her çalgı ile akor çalınamaz. Akor çalabilen çalgıların başında piyano ve gitar gelir. Bu çalgılarda aynı anda üç ve üçden fazla ses çalınabilir. Bu nedenle gerek piyano ve gerekse gitar çok iyi birer solo çalgı oldukları gibi çok da iyi birer eşlik çalgısıdırlar. Gitardaki akor kalıplarına geçmeden önce notaların...
  4. Soner Arıca - Deniz Gözlüm - Akor

Soner Arıca - Deniz Gözlüm - Akor

deniz gözlüm akor deniz gözlüm benim akor ilk değilsen bile son aşkım olup kal notaları ilk değilsen bile Em F Em İlk değilsen bile son aşkım olup kal Em F Em Senden öncesini yaşamadım sayarım Am G F G Böyle bir aşka ömür vermeye değer F Em Dillenir de nazara gelir diye korkarım Em F Em Deniz gözlüm benim,senin için hazırım Em F Em Eğer ölüm gerekse, ölmeye giderim. Am G F G...
  5. Deniz üstü köpürür akor

Deniz üstü köpürür akor

deniz üstü köpürür akor deniz üstü köpürür tab notaları nota rinanay rina rina nay Dm F Gm Dm C Deniz üstü köpürür, hey canim rinanay rina rinanay Gm Dm C Dm Kayiga da binsem götürür, hey canim hey F Gm Dm C Benim de su dünyaya gelisim, hey canim rinanay rina rinanay...

Sayfayı Paylaş