gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Deniz Zeki - Dile kolay

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

deniz zeki denizzeki denis zeki aşık mısın derdin mi var Ağlıyorsun derdin mi var Aşık mısın benim kadar
    Çaresini kimler arar
    Bu aşk neler neler yapar
    Delisin mecnun misali
    Ecel dinlemez bu mani
    Yalandır bu herşey sahi
    Yaradan bilir bu hali

Bile bile düştünse sen
    O dinlemez canım dersen
    Peşindedir kaçıp gitsen
    Bırakmaz ki öldürmeden
    Sonu yok bu sevgi böyle
    Kırılır bir tek sözünle
    Yaş olur akar gözünde
    Yaradır kanar gönülde

Unut demek dile kolay
    Ateş düştüğü yeri yakar
    Anlamaz ki o zalim yar
    Gezer gezer uzaktan bakar
    Seni ben ben işte böyle
    Severim böyle sevince
    Yaşarım güzelliğince
    Solarım seninle ben de

Deniz Zeki - Dile kolay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeki müren

zeki müren

zeki müren
  2. Zeki Kadınn:))

Zeki Kadınn:))

Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız?Kadın: Neden? Sizin yok mu? Erkek: Ben bir fotografçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Erkek: Sanırım sizinle daha önce bir kez çıkmıstık ya da iki kez? Kadın: Sadece bir kez çıkmış olabiliriz, çünkü aynı hat ayı ikinci kez yapmam. Erkek: Nasıl bu...
  3. zeki anne

zeki anne

Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Birgün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler. Mehmet'in annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup, olmadığını merak eder. Aklını okumuşcasına Mehmet...
  4. Zeki misiniz???

Zeki misiniz???

zeki misiniz Bakalım; 18 saniyeden fazla dayanabilecek misiniz ? Ortada bulunan kahverengi kareyi mousla kontrol edin Diğer karelere temas halinde oyun biter Oyuna giriş için Escapa!
  5. Kolay Deniz Ürünleri Çorbası

Kolay Deniz Ürünleri Çorbası

deniz ürünleri çorbası deniz urunleri corbasi mahsülleri çorbası 500 g balık filetosu , 1 Tatlı kaşığı tuz , bir tutam karabiber , 2 Tatlı kaşığı susam yağı , 600 ml su , 125 ml sherry veya Tatlı şarap , 1 çorba kaşığı kök zencefil (rendelenmiş) , 1 çorba kaşığı soya sosu , 1 çorba kaşığı biber salçası , 2 çorba kaşı Balığı 2,5 cm'lik küpler halinde kesin. Tuz, karabiber ve susam yağına...

Sayfayı Paylaş