gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz - Zümrüt Gözlüm

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zümrüt gözlüm sen boncuk boncuk bakarken ben neyleyim senden ayrıyken sen beni ben seni çok severken

niye ayrıldk durup dururken
    oooooooo
    yalan zümrüt gözlüm yalan sevgidir gerçek olan
    ve sana kalan
    yalan zümrüt gözlüm yalaan sevgidir gerçek olan
    ve sana kalan
    Belki yook beni bulan yalaan

Deniz - Zümrüt Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Deniz Gözlüm

Soner Arıca - Deniz Gözlüm

ilk değilsen bile son aşkım olup kal akor İlk değilsen bile Son aşkım olup kal Senden öncesini Yaşamadım sayarım Böyle bir aşka ömür vermeye değer Dillenir de nazara gelir diye korkarım Deniz gözlüm benim Senin için hazırım Eğer ölüm gerekse Ölmeye giderim Yemin olsun seninim çocuklar gibi şenim Deniz gözlerinde hayat bulur gözlerim Yüreğim acır inan senden uzak kalmasın O deniz...
  2. Ayrıldık deniz gözlüm..

Ayrıldık deniz gözlüm..

Benden sevgiliye! İşte Ayrıldık… Senle ilk tanıştığımız günü hatırlıyor musun acaba? Yoksa unuttun mu? Ben seni ilk gördüğümde hani etrafımızdakiler anlatırlardı ya elektrik çarpışmış gibi etkilendim diye dalga geçerdim. İnsan başına gelmeyince anlayamazmış sana vurulmuştum yüreğim o kadar hızlı çarpıyordu ki duyacaksın diye bi an korktum ama şimdi seni gördüğümde artık ayrılığı...
  3. İyiki Doğdun Deniz Gözlüm!

İyiki Doğdun Deniz Gözlüm!

İyiki doğdun benim deniz gözlüm...Tam 10 yıl önce(3 kasım) hayata yumuk yumuk gelen ellerinle,dünyaya inat bende artık varım burdayım demek ister gibi bakan o mavinin huzurunu bulduğum bakmaktan kendimi alamadığım gözlerinle,dünyaya açılan en güzel pencerem oldu bugün benim:) Katıksız sevginin adresi deniz gözlü oğlum benim...Ne zor seni şekillendirebilmek...Ne zor bendeki seni kelimelere...
  4. Deniz Gözlüm

Deniz Gözlüm

Sen hep anlamsız gülerdin... Boş bakardın yüzüme Anlamazdın ki seni sevdiğimi Derin derin bakardım deniz gözlerine Sen anlamazdın, bakmazdın ki yüzüme Susardın, soluklanırdın yine Hüzünlenirdin bir an Ufak bir gülümsemeyle tazelerdin hüznünü hep Deniz gözlüm derdim sana Ama sen hiç bilmezdin Hep içime akıtırdım Duyarsın,duyarsında sevmezsin beni diye Çünkü, Çünkü sen denizleri...
  5. Deniz gözlüm . . .

Deniz gözlüm . . .

Gittuğun o yerlerde söle huzurda misun? Geride kalanların söyle farkında misun ? Atın beni denizlere vermeyun ellerine oyy Zaten hasret kalmış idum o deniz gözlerunee Gidup ta dönmemeye söyle yeminli misun? Dönüp te görmemeye dayanabilir misun? Ey göklerin yıldızi benim farkimda misun? Benden ayrı yaşamaya dayanabilir misun ? Atın beni denizlere vermeyun ellerine oyy Zaten...

Sayfayı Paylaş