gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Denizci Düğümü İle Yapılmış Şık Bileklik Modeli (videolu anlatım)

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bileklik yapımı ev yapımı bileklik

Sevgili melekler, yazın en çok kullanılan aksesuarların başında deri ve ipten yapılmış aksesuarlar gelir. Özellikle ipten yapılmış aksesuarlar çok dayanıklı olur ve ister denizde ister havuzda çıkarmanıza gerek kalmaz. Bu yazımızda da ev yapımı bileklik örneği göstereceğiz sizlere. Denizci düğümü kullanılarak yapılan bu şık bilekliği çeşitli boncuk, rozet ve markalarla süsleyebilirsiniz. İşte videolu anlatım...

Denizci Düğümü İle Yapılmış Şık Bileklik Modeli (videolu anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel nasıl örülür örnekleri ile videolu anlatım

Dantel nasıl örülür örnekleri ile videolu anlatım

lif nasıl örülür dantel nasıl örülür dantel nasil lif video anlatımlı http://www.youtube.com/watch?v=hTcYzlxDqqg&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Egoznuru%2Einfo%2Fdantel%2Dvideolu%2Danlat305m%2Da116%2Ehtml
  2. Papatya Bileklik Takı Modeli Anlatımı

Papatya Bileklik Takı Modeli Anlatımı

takı tasarım modelleri anlatımlı anlatımlı takı tasarım modelleri anlatımı kum boncuktan çok güzel bileklikler Malzemeler: Yaklaşık 19 tane 4mm’ lik küp boncuk.(Merkezlere koymak için) Yaklaşık 38 tane 4mm’ lik yuvarlak boncuk. 11.0′ lık kum boncuklar. 12′ lik iğne. Uzun bir ip. Bu çalışma bayağı ip gerektiriyor. Çalışma bitmeden ip bitebilir dikkatli olun. Adım 1: İlk olarak 6 tane kum...
  3. Değişik Topuz Modelleri Yapımı (Videolu Anlatım)

Değişik Topuz Modelleri Yapımı (Videolu Anlatım)

değişik topuz modelleri topuz modelleri 2011 yapılışı ve yapılışları ve yapımı videolu değişik topuz modelleri, yapılışları, çeşitleri, nasıl yapılır, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Evde kısa zamanda yapabileceğiniz basit topuz modelleri hakkında fikir aalabilmek için eklediğim videoları izleyebilirsiniz..:tik:...
  4. İşte Meleklerimize Şık Bileklik Modelleri...

İşte Meleklerimize Şık Bileklik Modelleri...

Bileklik Modelleri Şık Bileklikler Kıyafetinize uygun şık görünen bu bileklikleri sizler için paylaşıyorum .Gece elbiselerinizle muhteşem uyum sağlayacak bileklikler....Umuyorum beğenirsiniz....
  5. İşte Denizci Düğümü Örgü Bileklik Nasıl Yapılır....Tarifi Video da...

İşte Denizci Düğümü Örgü Bileklik Nasıl Yapılır....Tarifi Video da...

Denizci Düğümü Örgü Bileklik Nasıl Yapılır Denizci Düğümü Örgü Bileklik Yapımı İsterseniz hediye isterseniz kendinize farklı farklı renklerden yapıp farklı kıyafetlerinizle şık bir kombin oluşturabilirsiniz...denizci düğümü örgü bileklik yapımını aşağıdaki videoda veriyoruz....Hadi bakalım meleklerim sizlere yine güzel işler çıktı....:)Bileklik yapımı hemen aşağıdaki video da....Kolay...

Sayfayı Paylaş