gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

denizci modası 2009

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Denizci Modası

Denizci görünüşü bu sene sadece Cote D'Azur'da kendini göstermiyor, dünyadaki tüm şehirlerin ana caddelerini ele geçiriyor!
    Charles Trenet, "La mer" adlı şarkısında okyanusların sihrini anlatıyor. Tasarımcılar da yaz koleksiyonlarında kendilerine bu tarzı örnek alıyor.

[​IMG] Triko- Rena Lange, Etek- Lacoste, Kemer- Salvatore Ferragamo

[​IMG] Triko- Chloe, Çanta ve fular- Dolce and Gabanna

[​IMG] Hırka- Marc Cain, Elbise- Michalsky, Yıldız- Wunderkind

[​IMG] Ceket- Stefanel, Gömlek- Guess, Fular- Codello, Kemer- Hermes

2. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: denizci modası 2009
    [​IMG]bu güzelmiş emegine saglık canım

denizci modası 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Modası

2009 Modası

. Ünlü modacı Diane Von Furstenberg, New York Moda Haftası kapsamında kreasyonunu sundu. Etnik unsurların ağırlıkta olduğu yeni kreasyonda, renkler ve modeller göz aldı. Saçlarınıza da değişik aksesuarlarla örgülü modelleri deneyebilirsiniz. Tabii eğer yeterince cesursanız ... Bu kıyafetler biraz daha yaz modasına uygun gibi görünsede, concept aynı =) Bol, salaş, etnik çizgilerdeki...
  2. denizci modası

denizci modası

Kızlar artık denizci olup sokaklarda,cafelerde heryerde boy göstermenin zamanı geliyor benim çok hoşuma gitti sizce ?
  3. Denizci modası

Denizci modası

Hayalim hep bir ordu mensubu olmaktı.Subay,uzman çavuş,denizci hatta albay:DBiraz uçtum ama hayal işte.Uçuş serbest:DO üniformaları görünce gözlerimi alamazdım...Halen de öyleyim.Bir ordu mensubu olmasamda ordu mensubu bir eşim var:):)Bu bile bana yeter:) Askeri üniformaları yeşil ve tonlarında olur.Denizci üniformaları da mavi ve beyaz...Modacılar bu üniformalardan etkilenmiş olmalılar ki...
  4. Ev Dekorasyonunda denizci Modası

Ev Dekorasyonunda denizci Modası

Yatak odası dekorasyonu Denizci dekorasyon örnekleri eğer denizi seviyorsanız, deniz havasını evinize taşıyabilirsiniz. midye kabukları ile yapılan objeler bile aklımıza denizi getiriyor. Bu yatak odasıda denizci teması ile döşenmiş. Yatak bşındaki sörf ise dekorasyonu tamamlamış. Ben çok beğendim meleklerim ya siz. Buyrun deniz temalı yatak odası dekorasyonu
  5. Sezonun Modası Denizci Desenli Pikeler 2012 Modelleri

Sezonun Modası Denizci Desenli Pikeler 2012 Modelleri

Denizci Desenli Pike Modelleri 2012 2013 Denizci Desenli Pike Modelleri Sevgili melekler, az önce paylaştığımız 2012 desenli pikeler konumuzun ardından bu sayfamızda da Denizci Desenli Pike Modelleri 2012 örnekleriyle karşınızdayız. Birbirinden şık denizci desenleriyle süslenmiş bu pikelere özellikle çocuklarınız bayılacak....

Sayfayı Paylaş