gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Denizci

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Seyahate çıkacaksınız. Bu seyahatlerin iş hayatınıza da faydası olacak. Fakat, rüya sahibi bir kadın ise bu rüya,sevgilisinden ayrılacağı anlamına gelir.

Denizci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 denizci şehit oldu

6 denizci şehit oldu

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde geçirdikleri trafik kazasında göreve giden 6 denizci şehit oldu. Gölcük’ten görevli olarak Erdek’e giden askerlerin bulunduğu 34 TE 624 plakalı otomobil dün saat 23.45 sıralarında Değirmendere Beldesi’nde karşı yönden gelen 16 AP 690 plakalı kamyonla çarpıştı. Kamyon, altına aldığı otomobili sürükleyerek istinat duvarından aşağıya uçtu. Korkunç kazada...
  2. denizci modası 2009

denizci modası 2009

Denizci Modası Denizci görünüşü bu sene sadece Cote D'Azur'da kendini göstermiyor, dünyadaki tüm şehirlerin ana caddelerini ele geçiriyor! Charles Trenet, "La mer" adlı şarkısında okyanusların sihrini anlatıyor. Tasarımcılar da yaz koleksiyonlarında kendilerine bu tarzı örnek alıyor. Triko- Rena Lange, Etek- Lacoste, Kemer- Salvatore Ferragamo Triko- Chloe, Çanta ve fular-...
  3. denizci modası

denizci modası

Kızlar artık denizci olup sokaklarda,cafelerde heryerde boy göstermenin zamanı geliyor benim çok hoşuma gitti sizce ?
  4. Denizci modası

Denizci modası

Hayalim hep bir ordu mensubu olmaktı.Subay,uzman çavuş,denizci hatta albay:DBiraz uçtum ama hayal işte.Uçuş serbest:DO üniformaları görünce gözlerimi alamazdım...Halen de öyleyim.Bir ordu mensubu olmasamda ordu mensubu bir eşim var:):)Bu bile bana yeter:) Askeri üniformaları yeşil ve tonlarında olur.Denizci üniformaları da mavi ve beyaz...Modacılar bu üniformalardan etkilenmiş olmalılar ki...
  5. Denizci Temalı Çocuk odası

Denizci Temalı Çocuk odası

Çocuk odası dekorasyonu Denizci temalı dekorasyon okadar güzel genç ve çocuk odaları var ki gözümü alamıyorum. Bu çocuk odası dekorasyonu ise denizci tema ile dekore edilmiş. Yatak bile kayıktan. Çok şık duruyor gerçekten. Buyrun meleklerim denizci temalı çocuk odası modeline bir göz atın;

Sayfayı Paylaş