gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

denizdeki bilinmeyen canlılar keşfedildi

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: denizdeki bilinmeyen canlılar keşfedildi

ne kadar ilginç deilmi kim bilir daha neler vardır

denizdeki bilinmeyen canlılar keşfedildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni canlı türleri keşfedildi

Yeni canlı türleri keşfedildi

Yeni canlı türleri keşfedildi Güney Amerika’nın Suriname bölgesinde araştırma yapan ekip 24 yeni canlı türü keşfetti. Suriname’in dağlık bölgesini araştıran çevreci grup birbirinden çarpıcı 24 canlının izine rastladı. Parlak mor renkte deriye sahip kurbağa ile araştırmacıların ‘büyük ağız’ olarak isimlendirdiği cüce kedi balığı keşfedilen canlı türleri arasında yer alıyor. Suriname’in...
  2. Antarktika’da 700’ün Üzerinde Yeni Canlı Türü Keşfedildi

Antarktika’da 700’ün Üzerinde Yeni Canlı Türü Keşfedildi

Antarktika’da 700’ün üzerinde yeni canlı türünün keşfedildiği bildirildi. TÜBİTAK’ın yayınladığı Bilim ve Teknik Dergisi’nin Aralık sayısında, İngiltere’deki Antarktika Araştırmaları Enstitüsü tarafından yapılan bir araştırmaya yer verildi. Araştırmayla, denizsel yaşam formları bakımından geçmişte fakir olduğu düşünülen Antarktika denizlerinde 700’ün üzerinde yeni canlı türü keşfedildi....
  3. Tsunamiden sonra ortaya çıkan garip deniz canlıları

Tsunamiden sonra ortaya çıkan garip deniz canlıları

deniz canlıları isimleri garip deniz canlıları tsunami sonrası ortaya çıkan canlılar tsunamiden sonra Tsunamiden sonra ortaya çıkan garip deniz canlıları
  4. x ısınlarına sokulmus denız canlıları

x ısınlarına sokulmus denız canlıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Canlı Bomba "Yakalanacağımı anlasaydım kendimi de sizi de imha ederdim"

Canlı Bomba "Yakalanacağımı anlasaydım kendimi de sizi de imha ederdim"

Canlı bomba Gönül Erdoğan PJAK Başkan yardımcısının emriyle geldiği İstanbul'da kendisini şok baskınla yakalayan polise "Yakalanacağımı anlasaydım kendimi de sizi de imha ederdim" dedi.. İstanbul'u çantasındaki iki bombayla kana bulamak isterken polisin operasyonuyla yakalanan canlı bomba Gönül Erdoğan'ın, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki polislere eylemi...

Sayfayı Paylaş