gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Denizden CHP çıktı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] CHP'nin kazandığı 13 ilin tamamının deniz kıyısında bulunduğu görülüyor. (Kırmızı renkle gösterilen illleri CHP kazandı)

CHP'nin belediye başkanlığını kazandığı 13 ilin tamamı deniz kıyısında bulunuyor.
    CHP yerel seçimlerde 3'ü büyükşehir olmak üzere 13 ilde ipi göğüsledi. Parti 2004 yerel seçimlerinde 2'si büyükşehir 8 il kazanmıştı.

CHP'nin Antalya, Aydın, Tekirdağ, Zonguldak ve Giresun'u AKP'nin elinden alması seçimlerin öne çıkan unsurlarından biri olarak dikkat çekti.

CHP, Trabzon'da ise elindeki belediyeyi AKP'ye kaptırdı.

CHP'nin kazandığı illere bakıldığında, kazanılan 13 ilin tamamının deniz kıyısında bulunduğu görülüyor.

Denizden CHP çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Başbakan Erdoğan'ı düellloya çağırıyor

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Başbakan Erdoğan'ı düellloya çağırıyor

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile tartışmaya çıkmak üzere hazırlanan CHP Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu'na 3 teklif verdi. "Fırat eğer tartışmayı benim mal varlığıma getirirse, sana yetki veriyorum. Benim adıma şu teklifleri yap" diyen Baykal, Kılıçdaroğlu'na Fırat aracılığı ile Erdoğan'a iletilmesi için şu 3 öneriyi...
  2. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal: 360 derece miting yapıyoruz

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal: 360 derece miting yapıyoruz

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, İstanbul'da miting yapılacak yeterince meydan olmadığını ifade etti. Baykal, partisince Çağlayan Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmaya, ''Bu miting, alıştığımız mitinglerden değil. Arkamızda bir miting, sağımızda bir miting kalabalığı, solumuzda bir miting kalabalığı var. 360 derece miting yapıyoruz'' diye başladı. Baykal, İstanbul'un...
  3. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  4. Bende de PKO çıktı

Bende de PKO çıktı

Yahu bu pko tam olarak nedir bilgiler var mı arkadaşlarım bendede pko çıktı :S Yaşım 20 ve benim açık kan renginde kokulu akıntım olmuştu bu yüzden de annemle muayeneye gittik katın doğum uzmanının yazzanesine, ultrason sonucunda yumurtalarımdada kist çıktı ne yapacam ya ben. Antibiyotik verdi ama yinede korkuyorum. Cipro ve ornisid diye, lütfen bana yardım edin :S
  5. Şimdi de Belfie Akımı Çıktı!

Şimdi de Belfie Akımı Çıktı!

belfie akımı, belfie nedir, belfie pozu Sevgili melekler, sosyal medyayı kasıp kavuran selfie akımından sonra şimdi de belfie akımı çıktı :S Dalga geçer gibi değil m, selfie belfie, ama gerçek. Ünlüler arasında başlayan ve yaygınlaşan belfie akımında bu kez poz bel, kalça, basen pozu olarak veriliyor. Kim Kardashian, Kelly Brook, Helen Flanagan gibi ünlü isimlerin bu tip pozlar çekip altına...

Sayfayı Paylaş