gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

deprem için toplanan vergiler nerede ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım 1999 senesinden beridir DEPREM VERGİSİ altında bu devlet para topluyor. Bu devlet diyorum çünkü 2003 senesinden sonra iyice azıttılar ve toplanan paralar nereye gitti, Van'daki deprem için bizler kendimizi bu kadar yırtarken, hala her gün yardımların ulaşmadığı ile ilgili yada yağmacılıkla ilgili şeyler duyuyorum yada izliyorum Nerde arkadaşlarım deprem için toplanan paralar alllaşkına ya !

nilyesilim bunu beğendi.
  2. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben de anlamadım gitti.99 yılından bu yana toplanan o kdar para ne oldu. ancak bizden alsınlar

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

katılıyorum..

onlar halkın parasını yiyerek sefa sürsünler,bu dünyanın bir de diğer tarafı var..nasıl hesap vericekler bakalım.

deprem için toplanan vergiler nerede ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vergi

Vergi

Vergi memuru (tahsildar) olduğunu görmek yetenek ve kıymetinin iyi olmasına, kamu görevi üstlenmeye, malının zekatını vermekten hoşlanmamaya yahut bir şeyden tiksinmeye, Vergi memuru olduğunu görmek bazen zulme ortak olmaya, can yakıp beddua almaya; Verggi memuru görmek borcunu ödemeye, elçiye ve emanetçiye, polise yahut şerli ve rüşvet alan birine, Vergi vermek malın eksilmesine yahut sadaka...
  2. Depreme dayanıklı ev için yapılması gerekenler

Depreme dayanıklı ev için yapılması gerekenler

Sağlam bir ev almanın püf noktaları Ev almak için doğru zaman olduğunu düşünüyorsanız alacağınız evin sağlamlığı hakkında doğru soruları sormanız gerek. Profesyonel bir yardım almadan önce evinizi çıplak gözle değerlendirebilirsiniz. İşte sağlam bir ev alırken sorulması gereken sorular. Konut kredisi faizlerinin düştüğü, ipoteğe dayalı ödeme sisteminin geldiği şu günler, başını sokacak bir...
  3. Vergiler nerede ne kadar indi?

Vergiler nerede ne kadar indi?

Ekonomide dördüncü tedbir paketi, Resmi Gazete'nin bugünkü mükerrer sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi. Başbakan Erdoğan'ın açıkladığı ekonomide dördüncü tedbir paketi, Resmi Gazete'nin bugünkü mükerrer sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi. FİYATLAR 5 YIL GERİDE Bugün yürürlüğe giren ÖTV indirimiyle otomobil fiyatları en az 5 yıl geriye gidecek. Fiyatlardaki düşüş yaklaşık yüzde 15'e...
  4. Eğitim harcamalarınız için belge alın, vergiden düşürün..

Eğitim harcamalarınız için belge alın, vergiden düşürün..

eğitim harcamalarının gelir vergisinden düşülmesi eğitim giderlerinin gelir vergisinden düşülmesi giderinin vergiden düşülen giderler kira giderinin vergiden Okullar açıldı, Yeni Eğitim ve Öğretim yılımız hayırlı olsun. Malum bu dönemde eğtim anlamında birçok harcamamız olacak. Bu harcamalar için belge almaya özen gösterin. Gelir vergisi mükellefi iseniz bu belgeleri vergi matrahınızdan...
  5. İstanbul İçin Çok Önemli Deprem Uyarısı!

İstanbul İçin Çok Önemli Deprem Uyarısı!

istanbul deprem, istanbulda ne zaman deprem olacak, istanbul depremi ne zaman Sevgili melekler, herkesin korku içinde beklediği büyük İstanbul depremiyle ilgili olarak Alman bilim adamları bazı açıklamalarda bulundu. Almanya'da bulunan yerbilimleri ve deprem araştırmaları konusunda dünyanın önde gelen kuruluşlarından Jeolojik Araştırmalar Merkezi’nde (GFZ) görevli Prof. Marco Bohnhoff,...

Sayfayı Paylaş