gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Depresyon akıl hastalığımıdır arkadaşlarım merak ediyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acaba depresyon akıl hastalığı mı yoksa beyin hastalığımıdır, aklın hastalığı diye bişey varmı arkadaşlarım bilginiz var mı lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Depresyon akıl hastalığımıdır arkadaşlarım merak ediyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  2. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  3. AKIL HASTALIĞI ve BOŞANMA

AKIL HASTALIĞI ve BOŞANMA

Eşlerden biri akıl hastası olup da bu yüzden ortak hayat diğer eş için çekilmez hâle gelirse, hastalığın geçmesine olanak bulunmadığı resmî sağlık kurulu raporuyla da tespit edilmek koşuluyla bu eş boşanma davası açabilir. Akıl hastalığı sebebiyle boşanma davasında ilk dava koşulu eşlerden birinin akıl hastalığına tutulmuş olmasıdır. Akıl hastalığı evlendikten sonra meydana gelmelidir....
  4. Akıl hastalıklarının nedenlerini merak ediyorum

Akıl hastalıklarının nedenlerini merak ediyorum

Bir insan neden akıl hastası olur ? Akıl hastalıklarının sebepleri nelerdir? Ayrıca birinin akıl hastası olduğunu hangi belirtilerden anlayabiliriz ? Teşekkürler şimdiden..
  5. MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERHABALAR YA BEN 3-3.5 AY ÖNCE DÜŞÜK YAPTIM DÜŞÜKTEN SONRAKİ ADETMİ 42 GÜN SONRA OLDUM NORMAL DEDİLER NEYSE BANA BİR KANAMADAN SONRA KORUNMAYI BIRAK DEDİ DOKTOR BİDE FOLİK ASİT VERDİ GEBE KALINCA GEL DEDİ NORMALDE 30 GÜNDE BİR ADET OLURUM AMA BÜGÜN 35 GÜN OLDU OLMADIM GEBELİK TESTİ YAPTIM NEGATİF ÇIKTI İKİSİDE AMA MİDE BULANTIM VAR ÇOK HALSİZİM İLK GEBELİKTE GİBİ BEL AĞRIM YİNE ÇOK FAZLA...

Sayfayı Paylaş