gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Depresyon ve Panik Atak İçin Ispanak Kürü Tarifi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ispanak resmi ıspanak resmi ıspanak resimleri ispanak Panik atağınız mı var?Ya da depresyondamısınız?O zaman durmayın hemen ıspanak kürünü uygulayın.
    Depresyon ve Panik Atak İçin Ispanak Kürü Tarifi

Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu’nun depresyon için önerdiği sabah uygulanacak ıspanak-maydanoz , akşam uygulanacak ıspanak-tere kürü tarifi:
    Sabah uygulanacak ıspanak-maydanoz kürü:
    Malzemeler: 5-6 yaprak taze ıspanak, 10-12 maydanoz saplarıyla birlikte, 3 bardak kaynamış su
    Hazırlanışı ve kullanımı: Ispanakları ve maydanozları suyun için atın. 3 dakika kaynatın. yemekten yarım saat önce veya yemekten en az bir saat sonra suyunu için.

Akşam uygulanacak ıspanak-tere kürü :
    Malzemeler: 5-6 Yaprak ıspanak, 8-10 yaprak ter saplarıyla olacak. 2.5 bardak su
    Hazırlanışı ve kullanımı: Ispanakları ve tereleri kaynayan suyun içine atın. 3 dakika kaynatın. yemekten yarım saat önce veya yemekten en az bir saat sonra suyunu için.

Sabah ve akşam için ayrı ayrı hazırlanan bu karışımlar bir hafta boyunca her gün uygulanır. Bir hafta her gün uygulandıktan sonra 2. haftada iki günde bir uygulanır. 3. haftada üç günde bir uygulanır.
    Daha sonraki haftalarda haftada 1 olmak üzere iki ay boyunca uygulanarak kür tamamlanır. İhtiyaca göre bu kür altı ayda bir tekrarlanabilir.

ÖNEMLİ NOT: Bu kür her gün, günlük olarak hazırlanıp taze içilmelidir. Aksi takdirde bir etkisi olmaz.

Depresyon ve Panik Atak İçin Ispanak Kürü Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Panik Atak ve Anksiyete

Panik Atak ve Anksiyete

panik atak olan ünlüler panik atak anksiyete ataklı ünlüler ve anksiyete Anksiyete, otonomik sinir sisteminin hiperaktivitesine bağlı somatik belirtilere eşlik eden, korku hissi ile belirli patalojik bir durumdur. Belli bir nedene yanıt olarak korkudan ayrılır. Panik atak spontan nöbetlerle ortaya çıkar. Buna bazen agorafobi eklenebilir beklenti ansiyetesi panik çaresizlik veya utanma hissleri...
  2. panik atak ve türleri

panik atak ve türleri

nefes kesilme hissi Başta "Panik Bozukluk" olmak üzere, bir çok psikiyatrik bozuklukta görülebilen; aniden beklenmedik bir anda, herhangi bir yerde ortaya çıkan yoğun kaygı-bunaltı, korku karışımı bir nöbettir. Bu nöbet kişiye öylesine yoğun bir korku ve rahatsızlık duygusu yaşatırki; kötü bir şey olacağı veya sonunun geldiğini, öleceğini hisseder. Panik atak sırasında bazı...
  3. Hamilelik ve Panik Atak

Hamilelik ve Panik Atak

gebelikte panik atak hamilelikte panik atak ve hamilelik hamilelikte tedavisi gebelikte tedavisi Kadınlar fiziksel özelliklerinden dolayı duygusal anlamda daha duyarlı, korkulara ve hastalıklara karşı daha dirençsizdirler. Bir de günümüz koşullarının eklenmesi, kadınlarda bazı psikolojik rahatsızlıklara neden olmaktadır. Bu rahatsızlıklardan en çok karşılaşılanı panik ataktır. Özellikle...
  4. panik atak ve hamilelik

panik atak ve hamilelik

merabalar herkeze ben iki aylık hamileyim ve panik atak hastasıyım bebeğimi çok istiyorum ama gerçekten kötü günler yaşıyorum benim gibi olan biri varsa lütfen bana yazsın lütfen morale çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
  5. Panik Atak Yaşamamak İçin!

Panik Atak Yaşamamak İçin!

Panik Atak Yaşamamak İçin!Panik Atak Yaşamamak İçin !Günde 2,5-3 litre su için: Su vücuttaki tüm kimyasal olayların yapıtaşı. Bu nedenle su miktarındaki değişiklikler metabolizmaları etkiliyor. Böbreklerin etkin çalışabilmesi için, kabızlığın önlenmesinde, toksik maddelerin vücuttan uzaklaştırılmasında rol alıyor. Kola ve gazoz gibi bol şekerli ve kafein içeren içeceklerden uzak durun:...

Sayfayı Paylaş