gebe
  1. Parthenope

Parthenope Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Depresyondayım,terkedildim,aldatılıdım..

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında Parthenope tarafından paylaşıldı.

terkedildim ne yapmalıyım bunalımdayım ne yapmalıyım Çok kötüyüm . bunalımdayım . sevgilim beni aldattı daha doğrusu eski sevgilisne nispet amaçlı sevmeden çıkmış. bunun için o na geri döndü bi nevi aldatıldım. sonrada terketti beni .

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Depresyondayım,terkedildim,aldatılıdım..
    canım yasın da küçükk ama .. boşverrrrrr daha kimlerr gelir kimler geçerrrr
    üzme kendinii sen

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Güzelim bu yaslarda olur böyle seyler nekadar cabuk unutacaksin gör bak! Hem dedigin gibi o seni hic sevmemis ki! Deymez üzülmene yani, bidahaki seferde sevgilini iyice tani hemen gönül verme önünde okadar güzel yillar var okulunu bitir hayatin icin güzel seyler yap!

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

canım benim seni sevmeyen biri için bu kadar üzülmeye değmez daha yaşın çok küçük kimler çıkıcak karşına...

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

sevgilinin beyni küçükse senin yapacağıjn hiç bir şey yok merak etme mutlaka onunda duygularıyla böyle nispet için oynıyacak olan biri çıkar.
    üzülme diyecem üzülecen biliyorum ama inan değmez daha çok gençsin biri gider daha iyisi gelir :)

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım çok üzüldüm ama bence üzülme öyle biri için kafanı takmaya bile değmez inan onun için üzülerek kaliteni düşürme canım zor ama bence böyle yap

7. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    insan ne yaparasa birgün aynı karşılığı görür ya sözlü yada hareket manasında sen neden üzülüyosun ki bence sevinmelisin hayatından böyle basit bir insanın basitçe çıktığına unutmaki canım hayat inişler vede çıkışlardan ibaret allah seni iyi insanlarla karşılaştırsın vede senin gözünü yaşına kurban olsun değmezzzzzz

8. dort_yapraklı_yonca

dort_yapraklı_yonca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

o kaybetmiş diyeceksin keyfine bakacaksın:party:

Depresyondayım,terkedildim,aldatılıdım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Depresyon...

Depresyon...

Affektif bozukluklar ve bu grubun depresif tipte olanları toplum için sık ve yaygın olarak görülen ruhsal bozuklukları oluştururlar. Yaklaşık toplumun %20 sini etkileyen depresyon tüm toplumlar için ciddi bir halk sağlığı sorunu olarak kabul edilmektedir. Hayat boyu risk erkekler için %3-12, kadınlar için %20-26 'dır. Ortalama başlangıç yaşı 20-30 yaşlar arasındadır. Ancak çocuk ve ergenlerde...
  2. Depresyon

Depresyon

Bu terim maalesef en az üç anlamda kullanılmaktadır — ruhsal bir durumu, bir sendromu ve bir hastalığı tanımlar. Ruhsal bir durum olarak depresyon evrensel insan yaşantısının bir parçasıdır ve genellikle hayatın früstrasyonlarına ve hayalkırıklıklarına karşı bir tepki olarak, bazan da belli bir nedeni olmaksızın «durup dururken» gelişir. Depresyon sendromu, diğer birkaç semptomdan bazıları...
  3. depresyon

depresyon

En az iki haftalık süre içerisinde aşağıdaki belirtilerden en az beşi sizde varsa DEPRESYON sorgulanmalıdır. *Çökkün bir ruh hali, ilgi kaybı ya da yaptıklarından zevk alamama, *Günlük iş ve gücünü yapamama,günlük işlere karşı isteksizlik, *Perhiz yapmadığı halde aşırı kilo kaybetme ya da kilo alma (Bir ayda vücut ağırlığının %5 inden fazlasını alma ya da verme) İştah kaybı ya da aşırı...
  4. Terkedilmiş Aşk Nickleri

Terkedilmiş Aşk Nickleri

terkedilmiş sözler terk edilmiş sözler terkedilmişlik sözleri terkedilen terkedilen sözleri Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş... " Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...! Gerçek buysa yaşıyorsak, Kader varda biz yazıyorsak, Ben seni kaderime yazdım. İster...
  5. Özge Ulusoy Eski Sevgili Yüzünden Terkedilmiş!

Özge Ulusoy Eski Sevgili Yüzünden Terkedilmiş!

özge ulusoy, tarhan telli, neden ayrıldılar, eski sevgili, survivor 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bildiğiniz gibi Özge Ulusoy daha Survivor macerası bitmeden ,adaya gelen annesinden sevgilisi Tarhan Telli'nin ilişkilerini bitirdiği haberini almıştı.Meğer sebep Tarhan Telli'nin eski sevgilisiyle barışmasıymış! Özge'den önce Fernanda ile aşk yaşayan Tarhan...

Sayfayı Paylaş