Depresyondayım,terkedildim,aldatılıdım..

Parthenope

Yeni Üye
Üye
Depresyondayım,terkedildim,aldatılıdım..
terkedildim ne yapmalıyım bunalımdayım ne yapmalıyım
Çok kötüyüm . bunalımdayım . sevgilim beni aldattı daha doğrusu eski sevgilisne nispet amaçlı sevmeden çıkmış. bunun için o na geri döndü bi nevi aldatıldım. sonrada terketti beni .

Cevap: Depresyondayım,terkedildim,aldatılıdım..

canım yasın da küçükk ama .. boşverrrrrr daha kimlerr gelir kimler geçerrrr
üzme kendinii sen

Güzelim bu yaslarda olur böyle seyler nekadar cabuk unutacaksin gör bak! Hem dedigin gibi o seni hic sevmemis ki! Deymez üzülmene yani, bidahaki seferde sevgilini iyice tani hemen gönül verme önünde okadar güzel yillar var okulunu bitir hayatin icin güzel seyler yap!

canım benim seni sevmeyen biri için bu kadar üzülmeye değmez daha yaşın çok küçük kimler çıkıcak karşına...

sevgilinin beyni küçükse senin yapacağıjn hiç bir şey yok merak etme mutlaka onunda duygularıyla böyle nispet için oynıyacak olan biri çıkar.
üzülme diyecem üzülecen biliyorum ama inan değmez daha çok gençsin biri gider daha iyisi gelir :)

canım çok üzüldüm ama bence üzülme öyle biri için kafanı takmaya bile değmez inan onun için üzülerek kaliteni düşürme canım zor ama bence böyle yap

insan ne yaparasa birgün aynı karşılığı görür ya sözlü yada hareket manasında sen neden üzülüyosun ki bence sevinmelisin hayatından böyle basit bir insanın basitçe çıktığına unutmaki canım hayat inişler vede çıkışlardan ibaret allah seni iyi insanlarla karşılaştırsın vede senin gözünü yaşına kurban olsun değmezzzzzz

Geri