gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Deracine selülit serumu

Konu, 'Selülit Nedenleri ve Tedavisi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

deracine selülit serumu deracine selülit serumu yorumları Selülit serumu deracine hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum deracine nedir ve nasıl kullanılır işte cevapları Selülit Serum %100 bitkisel ekstreye sahip yoğunlaştırılmış formül. Deracine Selülit Serumu içerdiği % 100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresi ile, İleri seviyedeki selülit görünümünü ortadan kaldırmada etkilidir Yeni selülit oluşumunun önüne geçer Dolaşımı düzenler Fazla suyu ve ödemi atar Birikmiş toksinleri detoksifiye eder Cildi sıkılaştırır Selülite karşı uzun vadeli çözüm: Adiposit lobüllerinin yağ depolamasını engeller. Renklendirici ve esans içermez.

Kullanım Alanı:Kalça, basen, bacak, karın ve iç kol bölgeleri

Zaman:Gündüz ve/veya gece

Gramaj:10 ML x 15 Serum Her gün 5 ml. miktarındaki ürünü selülit problemi olan bölgelere uygulayın. Temiz cildinize aşağıdan yukarıya doğru hafif dairesel hareketlerle ürün cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yapın. Harici kullanım içindir. 15 adet 10 ml'lik flakonlar ile 1 aylık kullanım. Özel krem dokusu ile rahat masaj imkanı sağlar. Kolay kuruyan formülü sayesinde giysilerinizde leke bırakmaz.

Deracine Selülit Serum'u nasıl uygulayacaksınız?

Plastik başlığın ucundaki kapağı çıkarın. Şişeyi yan çevirip plastik başlığın üst kısmına hafifçe bastırın. 5 ml.lik bir miktarı (şişenin yarısı) sorunlu bölgelere uygulayın. Cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yapın.

2. canan.kutlu

canan.kutlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. ask hırsızı

ask hırsızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende denıcem bakalım ıyı gelıcekmı

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ask hırsızı kullandın mı ürünü sonuç nasıl paylaşırmısın

Deracine selülit serumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SElülit

SElülit

SELULİT Seluliti oluşturan nedenlerin başında östrojen, doğum kontrol hapı, gebelik, sigara, hormonal bozukluklar, beslenmede doymuş yağ miktarının fazlalığı ve lenf sisteminin yetersizliği bulunuyor. Selulitten kurtulmak için birçok yönteme rastlamak mümkün. Bizim tercihimiz ise daha doğal ve daha kolay olan yöntemler. Soyun şu portakal kabuğunu Malzeme: Rezene...
  2. selülit

selülit

Selülit genç, yaşlı, şişman, zayıf yani kadınların % 90 ı nın şikayetçi olduğu ortak bir sorun. Selülitlerinizden mi şikayetçisiniz? O halde Bacak bakımı ve selülitlerden büyük ölçüde kurtulmak için aşağıdaki karışım tam size göre. İşe yarayacağını göreceksiniz. Selülit İçin Bitkisel Yağ Karışımı 1 Yarım tatlı kaşığı zeytinyağı, yarım tatlı kaşığı susam yağı, 9-10 damla biberiye yağı,...
  3. Bioder ve Deracine 27 Ekim'de Kadıköy

Bioder ve Deracine 27 Ekim'de Kadıköy

deracıne deracine kullananlar bioder son kullanma tarihi Arkadaşlar, Bioder ve Deracine 27 Ekim'de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde "Güzelliğin sırlarını bitkilerle keşfedin" adlı bir toplantı düzenliyor. saat 11:00 'de veya 13:30'da geebilirsiniz. ilgilenenlere duyurulur...
  4. Deracine ile 12 Haftada Selülitlerinizden Kurtulun

Deracine ile 12 Haftada Selülitlerinizden Kurtulun

deracine deracine ürünleri selülit serumu kullananlar kullananlar selülit kremi yorumları Deracine Selülit Kremi içerdiği yüzde 100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresi ile var olan selülit görünümünü ortadan kaldırarak dolaşımı düzenliyor, fazla suyu ve ödemi selülitli bölgeden atarak cildin elastikiyetini artırıyor. “Deracine Selülit Kremi” başlangıç aşamasındaki selülitlere karşı etkili olurken...
  5. seri itiraflar

seri itiraflar

Erkek, 28, İstanbul] Hani benim gönlüm sarhoştu yıldızların altında? Hani sevişmek ahh ne hoştu yıldızların altında? Şarkıda kimse polisten bahsetmemişti... [Kadın, 34, İstanbul ] - Seviyor musun? dedim, - Seviyorum, dedi. - Ne kadar? dedim, - Çok., dedi. - Ne kadar çok? dedim, - Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok... dedi. Sustum... Kadın, 26, Ankara ] Şiddetli kavgamız...

Sayfayı Paylaş