gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Derdi Mutluluğa Dönüştürebilmek...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Şükretmesini öğrenmek belki de...
    Sanmaki Dert Sadece Sende Var,Sendeki Derdi Nimet Sayanlar Var...
    Derdimi dinledim, derdimden iğrendim...
    Onun derdini gördüm, derdime imrendim....
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür, O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

alıntıdır........

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Derdi Mutluluğa Dönüştürebilmek...
    cok dogru insan herzaman sükretmeli ,,tskler canim paylasim icin

3. babanne

babanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hayata dair bir çok eksiğimizin aslında birer eksik değil tam tersi bize lütuf edilmiş diğer artı özelliklerin bize hediye olduğunu anlamamız lazım

ama insan oğlu öyle aç öyle nefsine yenik öyle ben egosu gelişmiş yaratıkkı asıl elinde olanların kıymetini bilmeden daha fazlasını isteye biliyor
    bana göre insanlar haftada bir bir hastahanenin acilini -mezarlığı-ve kimsesizler yurtlarını-özürlü vatandaşlarımızı görmek adına rehabilitasyon merkezlerini gezmeli
    ve şükretmeli veeee
    elinden geldiğince acaba bende olan artılarla acaba kime ne yararaım olur diyebilmeli

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cok haklisin, allahin bize verdiklerine sükür elimiz ayagimiz tutuyor!
    Paylasim icin tsk.

Derdi Mutluluğa Dönüştürebilmek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluk..........

Mutluluk..........

Duygusal Gereksinmeler Birincil duygusal gereksinim sevilmek ve sevmektir. Yeni doğan bir bebek annesinin sütü kadar onun sıcaklığına da gereksinim duyar. Memeli hayvanlarda dahi bu gereksinim deneylerle saptanmıştır. Sevgi görmeyen bebek ruhsal sorunlar yaşamaya başlar, sağlığını yitirir. İnsanda bunun ötesinde yaptıklarının çevresi tarafından onaylanması ve kendisinin o toplumun bir bireyi...
  2. bırak kim ne derse desin kendi mutluluğunu düşün!!!

bırak kim ne derse desin kendi mutluluğunu düşün!!!

kendini bulmak istiyorsan kendin için düşün Kimi istersen onu seç ama önce kendini seç.Kendin için yaşakendin için sevkendin için aşık ol.Kendini beğen ve kendini dinle her zaman. Ancak o zaman bulabilirsin mutluluğun formülünü. Düşün ki; çok seviyorsun dans etmeyi.Ruhunu doyuruyorsun ve haya- tın vazgeçilmezleri arasında.Öyleyse dans et.Durmakimsenin seni en- gellemesine izin verme.Sırf...
  3. ??? *mutluluk* ???

??? *mutluluk* ???

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar yaşamaktan... Gül değil hep diken...
  4. mutluluk...

mutluluk...

Ancak en silik rolümüzü bile kavradığımız zaman, mutluluğa kavuşabileceğiz. Exupery Başkalarına mutluluk sağlayabilen mutludur. Diderot Bu ölümlü dünyada mutlak bir mutluluk yoktur. Her mutluluk kendi içinde bir zehir taşır, yahut, dışarıdan gelen bir zehirle zehirlenir. Cheov Bütün mutsuzluklar kardeştir; aynı dili konuşurlar. Balzac Dünyada hiçbir şey mutsuzluk kadar mükemmel...

Sayfayı Paylaş