derdim büyük

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
derdim büyük
kızlar benım derdim buyuk
benim eşimin 14 yıldır bi arkadası var ve bu arkadas ondan ne isterse istesın benım eşim hayır diyemıyor butun kavgalarımız bu arkadası yuzunden oluyor ve benım esım bunu anlayamıyor ne yapmalıyım bana yardım edin gercekten dayanamıyorum

cnm allah yardımcın olsun...ama böyle yapma dahada kötü olur seni çok iyi anlıyorum bende buna benzer olay yaşadım ama konuşarak halletmeye bak .Anlayacağı şekilde hareket et kapı falan kilitliyosun inadına dahada kötü yapabilir..

Rabbim yardımcın olsun cnm gerçekten zor.İnşallah oda bigün hata yaptığını anlicak sana hak verecektir sen sabret ve onun için dua et...

cnm ya kiyamam sana yapma gülüm biraz sakin ol bak bide bebisin olcak evet seni cok cok iyi anliyorum benimde basimda var öyle bi tane senin gibi yaptim konustum olmadi tartisdim olmadi en sonunda artik biraktim hic bisey demedim cünki ben konustukca inada yapiyor simdi biraz daha iyi cnm sen kendini üzme esininde üzerine gitme belki o arkadasi ile dertlesiyordur onunla daha iyi anlasiyordur herkesin yakin bi arkadasi olurya esininde yakin arkadasi o demekki bunda kötü bisey yok cnm mutsuz olduguna degmez inan bana esnine öyle yaptikca senden uzaklasir daha cok gider arkadasina esin arkadasini gittigi zaman sen yolcu et onu güler yüzle inan senin o güler yüzün esini eve tekrar cekecektir cnm sabret.

Geri