gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

derdim büyük

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

kızlar benım derdim buyuk benim eşimin 14 yıldır bi arkadası var ve bu arkadas ondan ne isterse istesın benım eşim hayır diyemıyor butun kavgalarımız bu arkadası yuzunden oluyor ve benım esım bunu anlayamıyor ne yapmalıyım bana yardım edin gercekten dayanamıyorum

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    kızlar bişi soyleyin kapıyı kilitledim ve eşime mesaj yolladım eve gelme diye arkasında uyu dıye ıyımı yaptım kotumu

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    cnm allah yardımcın olsun...ama böyle yapma dahada kötü olur seni çok iyi anlıyorum bende buna benzer olay yaşadım ama konuşarak halletmeye bak .Anlayacağı şekilde hareket et kapı falan kilitliyosun inadına dahada kötü yapabilir..

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ya cnm kac kere konusmayı denedım anlamıyor 2 yıldır konusuyorum anlamıyor bıktım gercektenn

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Rabbim yardımcın olsun cnm gerçekten zor.İnşallah oda bigün hata yaptığını anlicak sana hak verecektir sen sabret ve onun için dua et...

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ya kiyamam sana yapma gülüm biraz sakin ol bak bide bebisin olcak evet seni cok cok iyi anliyorum benimde basimda var öyle bi tane senin gibi yaptim konustum olmadi tartisdim olmadi en sonunda artik biraktim hic bisey demedim cünki ben konustukca inada yapiyor simdi biraz daha iyi cnm sen kendini üzme esininde üzerine gitme belki o arkadasi ile dertlesiyordur onunla daha iyi anlasiyordur herkesin yakin bi arkadasi olurya esininde yakin arkadasi o demekki bunda kötü bisey yok cnm mutsuz olduguna degmez inan bana esnine öyle yaptikca senden uzaklasir daha cok gider arkadasina esin arkadasini gittigi zaman sen yolcu et onu güler yüzle inan senin o güler yüzün esini eve tekrar cekecektir cnm sabret.

8. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sen ona kötü davrandıkça kaybedersin iyi davran tatlı dille konuş zamanla o da anlar hatasını

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    huzuru sende aramalı.bu yüzden üstüne gitme ama merak ettiğm bir konu var bu arkadaş erkekmi yada bir bayanmı?

10. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    allah yardımcın olsun tatlım

11. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    insanlara yasaklar daha tatlı gelir...sen yasakladıkça o daha çok gider arkadaşına..zamana bırak...eşin de zamanla anlayacaktır öncelikli olanın aile olduğunu..sen sadece eşine güven ve huzur vermeye bak..öyle kapı falan kilitleme ki her koşulda yanında olduğunu anlasınnnn..:) allah yardımcın olsun..

derdim büyük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. derdim çok büyük

derdim çok büyük

derdim çok :cry:arkadaşlar bnm bi derdim var aslında bir değil bin bn eşimle sewerk ewlndim ama ewlendğim günden beri çok mutsuzum hep kötülüğünü gördüm şimdi ise istedğim olcak yani boşanma aşamsındayız ama bnm bi kızım var onu ve kendi geleceğimi düşünmek mecburiyetindyim ama bu ewlilik de yürümüyor birbirimizi sewiyoruz ama olmuyor işte acaba ii bi karar. mı kötü bi karar mı aldım kafam...
  2. saçım en büyük derdim:)

saçım en büyük derdim:)

melekler saçımı hangi renk yapsam şuan beğendiğim iki renk bu kızalrdaki renkler sizce hangisi uygun olur kumral tenliyim gözlerimde bal rengi:) (açık kahve yaniii) bana fikir verin bu aralar en büyük derdim saçımmmmmm:ang: bunalrdan hangisi olurrr???????????????
  3. derdim cok büyük

derdim cok büyük

slm melekler benim derdim babam .biz 2 kardesiz ve annem astim hastasi. biz 1 turlu babami deyisdiremekdik. hep ayni hep annemi asaglar ,kufur,eder. gecenlerde de beni geldi hic 1 sey olmadan behane yapip dövdu .hep yüzüne yapdigi yalnisliklari söylediyim icin .51 yasinda adam hep ayni .onu hic sevmiyom hemde hic. beni dövduyu icin ondan nefret edoym .yuzunu bile görmek istemiyom.allah kimseye...
  4. Tuqc€_nin büyük derdi

Tuqc€_nin büyük derdi

çağla şikel saç rengi çağla şikelin gelinlik modeli şikelin gelinliği şikel gelinlik modeli Canım meleklerim bi konuda yardımınıza ihticaım var.Temmuzda düğünüm var ben daha saçlarım hangi renk olacağına karar vermiş değilim.Saçlarım bugüne kadar hep siyah kullandım siyah lacivert flan siyahdan şaşmadım ama farklı bi renk istiyorum düğünümde kendim esmerim gelinliğimde beyaz olcak bi fikir...
  5. En büyük derdim :)

En büyük derdim :)

Size sormazsam içim rahat etmez ya benim söyle bir sorunum var geceleri erken yatmama ragmen çokkk geç kalkıyorum erken kalktıgım zmanlarda oluyor ama bir türlü kahvaltı yapamıyorum canım hiç istemiyor kahvaltı saatlerim genelde 2 yada 3 de oluyor :utan: sizde böyle sorun varmı yoksa bendemi var anlamadım gitti :S :S :S

Sayfayı Paylaş